«Вона бачить машину , що лежить вверх колесами, людей, що суєтяться поряд. Дівчина не може поворушити навіть пальцем кінцівок»

Уже увійшло в норму, що Олю часто підвозив до Києва дядько Василь, коли заїжджав до них у гості.

Цього разу все було несподівано. Дядько Василь чомусь різко натиснув на гальма на крутому повороті. Машину добряче занесло і кинуло в сторону.

Оля відчувала, як машина наче піднімається вверх, а потім летить вниз, у прірву. Дядько панічно скрикує:

-Ти чого не пристебнулася?!

-Забула, – встигла вигукнути вона і відчувала сильний біль спочатку в лівій нозі, а потім удар об щось тверде головою, і вона падає навзнак.

Вона бачить машину, що лежить вверх колесами, людей, що суєтяться поряд. Дівчина не може поворушити навіть пальцем кінцівок. Усе тіло сковане, а предмети навкіл неї наче оповиті пеленою. Над Олею схилилися люди у білому. Нащупують пульс:

-Жива! – хтось промовляє в її узголів’ї.

Оля відчуває, як біль скував усе тіло. А язик, здається, зовсім присох до піднебіння. Вона хоче дуже пити, але язик зовсім не слухається.

У голові копошаться різні думки. «Мабуть, дядько Василь заснув за кермом… Він був надто втомлений… А я не зауважила, як це сталося…».

Звідкілясь до мене повертається сила, і я кричу:

-Мамо!

Просинаюся вся в поту. Біля мене насправді стоїть мама. Відчуваю, що наразі все тіло й справді стерпло. Через незручну позу страшно болить шия і голова.

-Що трапилося, доню? – схвильовано питає матір.

-Нічого. Але я сьогодні на навчання поїду поїздом. Гаразд, мамо?

-Добре. Тобі вирішувати. З тобою все гаразд?

Оля ще ніяк не могла відійти від жахіття сновидіння. Усе відбулося наче в реальності. Навіть той біль був справжнім.

Загалом дівчина не вірила в сни. Але цей сон вона сприйняла як застереження і для себе вирішила, що тепер на навчання добиратиметься лише громадським транспортом. «Снам не довіряй, але перевіряй», – згадала Оля приказку і розповіла все, що наснилося, мамі за вранішньою кавою.

Скажіть, а вам сняться пророчі сни?

Оцініть статтю
Дюшес
«Вона бачить машину , що лежить вверх колесами, людей, що суєтяться поряд. Дівчина не може поворушити навіть пальцем кінцівок»