Вона Bижила заради власних дітей

Надворі моросив дощ. Здавалося, йому не буде кінця. Олег ніяк не міг дочекатися погоди, адже в нього зривалася відпустка. Та ще й яка – поряд з коханою Олею. Він пів року мріяв поїхати з нею на Шацькі озера, а після повернення повідомити дружині про розлучення.

Йому зараз добре жити з двома – з дружиною Галею і коханкою Олею. Можливо, він би вже давно покинув свою законну дружину, коли б Оля уміла готувати. Але це все налагодиться, думав він.

З Галею він одружився ще в студентські роки. А тепер вона йому зовсім не люба. Давній товариш йому докоряє за такі витівки, називає круглим ідіотом. Каже, що я ще пожалію за це. Адже двоє дітей треба виводити в люди.

Саме напередодні відпустки Олег пізно ввечері повернувся додому. Його чогось аж колотило від злості. Вже кілька днів поспіль ковтав заспокійливі.

У коридорі його зустріла дружина Галя:

-Привіт, милий. Де забарився?- запитала тривожно.

Олег зовсім не пам’ятає, що з ним сталося. Але його раптово охопив приступ люті, і він з силою вдаpиB дружину в плечі. Вона не встояла на ногах і рухнула назад, вдарившись головою об ріг шафи для взуття. Більше вона нічого не пам’ятає.

Діти цього вечора заночували в бабусі. Олег не став чекати, що відбуватиметься далі, стрімголов вискочив з квартири, не зачинивши за собою двері.

Врятувала її сусідка, що поверталася з собакою з прогулянки. Вона спочатку гукнула Галю, але ніхто не відізвався. Потім зателефонувала – телефон обізвався десь всередині квартири. Жінка зрозуміла, що щось тут не так і викликала поліцію.

Олег після цього випадку щез з міста. Мама Галі зателефонувала на роботу. Там повідомили, що він кілька днів тому звільнився. На зв’язок Олег не виходив. Телефон був за межею досяжності.

Мама запідозрила, що він причетний до цього інциденту. Якось зустріла його друга, і той повідомив, що Олег живе за кордоном. Жінка сказала, що на їхню квартиру напали зл0дії і в6или його дружину.

Двійко дітей, які не спроможна була утримувати мама Галини, бо жила на інвалідську пенсію, забрав до себе все таки Олег.

Минуло два роки. Галя майже три місяці пролежала в к0мі. Була під’єднана до апарату штучного дихання. Опісля – реабілітація в Німеччині. Мама продала квартиру своєї самотньої сестри, яка померла два роки тому, і гроші віддала на лікування. Поступово Галина виходила зі стану забуття. Здоров’я поверталося до неї.

Тим часом Олег узаконив свої стосунки з Олею. Його попередня дружина для нього була мертва. Життя у нього налагодилося.

Одного ранку хтось наполегливо натиснув на кнопку дзвінка. Господар відчинив. Перед ним стояв незнайомий мужчина. Витягнув з кишені посвідчення і розгорнув його перед очима Олега:

-Я адвокат вашої дружини Галі. Вона бажає забрати своїх дітей.

-Але ж… – розгублено проплямкав пересохлими губами Олег, – вона померла.

-Ні, вона жива! Я бачу, що це повідомлення більше вас засмучує, ніж тішить. Прошу підписати відповідний документ.

Олег був у повній розгубленості. Він добре знав, чим це може повернутися для нього. Тому мовчки підписав папір, який йому простягнув незнайомець.

Заяви в поліцію, Галя не стала писати, вирішила що життя саме все розсудить по справедливості.

Оцініть статтю
Дюшес
Вона Bижила заради власних дітей