Вона мені сказала, що вони в магазині самі колотять суміш для поливу орхідей. Я була дуже здивована, бо майже впевнена в тому, що квіти накачували якоюсь хімією для чудового стану

Раніше я доглядала за своїми орхідеями, як мені здавалося, дуже гарно. Купувала постійно у квіткових магазинах найкращі добрива. Але все одно через деякий час вони хилилися, а якісь і взагалі в’яли. Я вже почала думати, що ті покупні добрива тільки погіршували стан моїх орхідей. А свої гроші дарма витрачала на них.  Я не розуміла чому так виходить, бо в магазині орхідеї постійно стояли дуже довгий час неначе нові, довго квітли. Тому я завжди думала, що в магазині їх поливають якоюсь хімією для відповідного вигляду, коли довго не могли продати.

Поки одного разу не зустрілася на дні народженні у моєї двоюрідної сестри з її подругою, яка працює у квітковому магазині. Як раз у тому, де я частенько купляю свої орхідеї.  Я довго вагалася, але все ж спитала у неї як вони в магазині підтримують квіти в гарному стані такий довгий час. А вона мені сказала, що вони в магазині самі колотять суміш для поливу орхідей. Я була дуже здивована, бо майже впевнена в тому, що квіти накачували якоюсь хімією для чудового стану. Та подружка моєї сестри люб’язно погодилася поділилася зі мною їхнім секретиком.

А рецепт виявився дуже простим. Вони беруть три літри теплої кип’яченої води, туди видавлюють один зубчик часничку та залишають настоюватися приблизно на три години. Потім проціджують через марлю та поливають орхідеї. Головне не лити в піддон, а в сам горщик.

Але є декілька правил щодо користування цім добривом. Необхідно перед тим, як поливати сумішшю полити корні водою, щоб їх не обпекти часником. Також важливим пунктом для того, щоб ви побачили ефект від добрива необхідно вирощувати орхідеї в усіх сприятливих для них умовах.

Оцініть статтю
Дюшес
Вона мені сказала, що вони в магазині самі колотять суміш для поливу орхідей. Я була дуже здивована, бо майже впевнена в тому, що квіти накачували якоюсь хімією для чудового стану