Вона почула, як Віталій говорить, що набридла йому дружина, терпіти її не може. Але розвестися також не для нього. Хто буде його забезпечувати достатком. А так в нього є все, що забажає, і розважається у своє задоволення.

Надя сиділа на ганку свого будинку, і згадувала своє життя. Ще зовсім нещодавно вона вважала себе щасливою. А сьогодні здається, нічого такого і не було. Залишилася одна, зі своїми думками, які не приносили полегшення. Віталій і Надія прожили десять років. Дітей не було, а грошей достатньо. Надія успадкувала від тата фірму. Багато сил доклала, щоб розібратися в усіх тонкощах роботи. Вона дівчина настирна, тому вже за півроку керувала виробництвом краще, ніж робив батько.

З чоловіком зустрілися там же на виробництві. Віталій з першого погляду сподобався. Видно, що він також не байдуже віднісся до Наді. Спочатку зустрічав після роботи з квітами, потім побачення. Все відбувалося так незвично, що дівчина закохалася. Через деякий час відсвяткували весілля. Надя щаслива подружнім життям не помічала, як змінюється її чоловік. На роботу ходити припинив, мотивуючи тим, що Надя забезпечить їх набагато краще, ніж він простим робітником. Машини змінює кожні півроку, тому що випустили нову модель і йому обов’язково потрібно її мати. Одяг також, один костюм два рази не одягає, тому що його в ньому бачили. Харчуватися звик тільки по ресторанах. Щодня вимагає то каблучку, то путівку на відпочинок. При цьому ставитися до дружини зневажливо — це запорука кожного дня.

Іноді Наді здавалося, що вони помінялися місцями. Чоловік повинен забезпечувати дружину, а не навпаки. Сьогодні дівчина звільнилася раніше, щоб провести вечір з чоловіком. Давно вони не ходили вдвох в ресторан, не гуляли парком. Надія вирішила зробити для Віталія сюрприз. Коли зайшла в будинок, на другому поверсі почула жіночий сміх. Не гукаючи чоловіка, пішла на голос. Вона почула, як Віталій говорить, що набридла йому дружина, терпіти її не може. Але розвестися також не для нього. Хто буде його забезпечувати достатком. А так в нього є все, що забажає, і розважається у своє задоволення. Він знає, як тягнути гроші з тієї дурненької. Вона його кохає, і робитиме все, щоб він жив із нею. Десять років я живу як хочу, жінок також багато було, але ти найкраща, продовжує чоловік сповідь.

Коли підняв очі, побачив Надю. Вона стояла у дверях, не говорячи ні слова. Нарешті сказала: більше з цієї дурненької тягнути гроші не будеш, забирайся і забери жінку, з якою лежиш. Віталій зрозумів, що пробачення не буде, але намагався просити вибачення. Говорив, що все не правильно почула, що кохає тільки її. Все марно. Надія покликала охорону, щоб виставили за двері, в чому стояв Віталій.

Оцініть статтю
Дюшес
Вона почула, як Віталій говорить, що набридла йому дружина, терпіти її не може. Але розвестися також не для нього. Хто буде його забезпечувати достатком. А так в нього є все, що забажає, і розважається у своє задоволення.