Вона поїхала за покупками, коли проїжджала мимо фірми чоловіка, побачила, що він іде за руку зі своєю секретаркою

Олександр і Вікторія готувалися до свята. Двадцять п’ять років спільного життя. Срібне весілля. Вирішили свято провести з розмахом. Запросити друзів, колег по роботі. Порахували, на п’ятдесят осіб.  Приготування йшли повним ходом.

І ось настав той святковий день. Зранку Олександр подарував комплект зі срібла: сережки, ланцюжок, колечко. Вікторія сказала, що її подарунок буде в банкетному залі. Увечері, коли зібралися гості, посідали за столи, першим слово взяв Олександр. Він поздоровив дружину з їхнім спільним святом, побажав здоров’я, і жити разом довге життя.

Потім заговорила Вікторія. Вона подякувала всім присутнім, що прийшли до них на свято, привітала чоловіка, і сказала, що наразі можна показати подарунок. Олександру, також всім присутнім гостям на телефони прийшло повідомлення. Вікторія сказала, щоб всі подивилися зараз, адже то подарунок чоловікові. Всі з цікавістю почали дивитися на свої телефони. Олександр стояв блідий, і очима шукав дружину. В повідомленні добре видно, як Олександр займається коханням зі своєю секретаркою.

Вікторії в залі вже не було. Вона стояла на пероні, ждала потяг. Сьогодні виїжджає з міста назавжди. Те, що чоловік зраджує, дізналася випадково. Вона поїхала за покупками, коли проїжджала мимо фірми чоловіка, побачила, що він іде за руку зі своєю секретаркою. В розпачі поїхала до подруги, розповіла. Подруга дивилась на неї, неначе тільки побачила. Потім розповіла, що Олександр не пропускає жодної спідниці. Всі все давно знають, думали, що і Вікторія знає.

Вона дуже страждала від зради, чоловік нічого не помічав, тому що приходив пізно, коли Вікторія була в ліжку. В голові жінки виник план, як помститися Олександру. Найняла детектива, який зняв те відео. Потім знайшла собі житло, і роботу в іншому місті, купила квиток на потяг. Щоб все розкрилося на банкеті, щоб йому також було непереливки.

Оцініть статтю
Дюшес
Вона поїхала за покупками, коли проїжджала мимо фірми чоловіка, побачила, що він іде за руку зі своєю секретаркою