Вона п’я ним голосом почала розповідати мені який я нікчема. Живу за їх рахунок, в їхній квартирі. Працюю там, куди прилаштувала вона

Денис зустрівся з Оксаною в кафе, куди зайшов випити кави. Поруч за столиком сиділа дівчина. Вона була засмучена. Чоловік запитав, чому красуня сумує, запропонував посидіти разом. Відтоді не розлучалися. Згодом запропонував вийти за нього заміж. Шість років, як вони одружені. Підростає донечка Таня.

Сьогодні вони ідуть святкувати день народження бабусі. Відносини у Дениса з Катериною Андріївною хороші, але інколи чоловік помічає, як пильно слідкує за ним теща. В такі хвилини він почувається ніяково. На свято прийшли подруги Катерини Андріївни. Стіл виглядав дуже смачно. Що там тільки не було. Всі вітали винуватицю свята. Гарна дата п’ятдесят п’ять. Теща добряче випила, адже з кожним, хто вітав, випивала чарочку. На кінець свята Таня стомилася і ми з Оксаною вирішили піти додому.

Пізно увечері мій телефон задзвенів. Телефонувала теща. Я взяв слухавку, не трапилося чого, адже пізно. Вона п’яним голосом почала розповідати мені який я нікчема. Живу за їх рахунок, в їхній квартирі. Працюю там, куди прилаштувала вона Катерина Андріївна. І взагалі, завершила, не рівня ти моїй донечці.

Після такої розмови, сон не йшов. Якщо подумати, то вона права. Денис звичайний чоловік, який приїхав жити в місто із села. До зустрічі з Оксаною жив у гуртожитку. В інституті недовчився два курси. Одружився, тому потрібно було годувати сім’ю. Про кинутий інститут згадувала тільки його мама, і засмучувалася, що він не слухає її. Квартиру також купили батьки Оксани. І записана вона на тещу, щоб Денис права не мав на житлову площу.

Виходить, і справді не маю нічого. Те, що працюю, так сім’я у мене. Думав чоловік. Тиждень роздумував, треба щось міняти у своєму житті. Потім буде пізно, і сам собі не подарує, що у свій час втратив усі можливості. Перше що зробив, відновився в інституті на заочне відділення. По друге, знайшов роботу, яка подобається йому і з перспективою росту. Дізнався як краще взяти квартиру в кредит, на яких умовах. Але це питання прийшлося відкласти. Через те, що великих коштів поки що не було. Далі, якщо Оксана хоче підтримати чоловіка, то щоб не брала в батьків грошей зовсім. Спробуємо самі жити. Дружина підтримала в усьому.

Через чотири роки Денис працював на посаді, яка давала немалий достаток. Машина уже була куплена за кошти чоловіка. Пів року тому переїхали у квартиру, яку купили самі. Кредит виплачувати доведеться ще років два, але то їхня квартира, в якій Денис почувається господарем. Чоловік не один раз дякував своїй тещі, що відкрила йому очі. Наразі він поважна людина, люблячий чоловік і батько.

Оцініть статтю
Дюшес
Вона п’я ним голосом почала розповідати мені який я нікчема. Живу за їх рахунок, в їхній квартирі. Працюю там, куди прилаштувала вона