«Вона вирішила народити для себе. Але син нар0дився хв0рим»

У неї успішно складалася кар’єра. Усе йшло дуже гладко і невимушено, як вона стала комерційним директором фірми. Турбувало Настю лиш одне – наближалася сороківка, а вона досі самотня. Не складалося її особисте життя.

І ось на місце колишнього працівника приходить мужчина, який припав їй до вподоби одразу. Проте вона не посміє про таке й мріяти. Адже йому всього лиш 32, а їй за кілька місяців виповниться сорок.

Мабуть, у віхові моменти життя свідомістю людини керує сам Бог. У жінки несподівано народилося бажання за всяку ціну народити дитину. Ця ідея не покидає її і не дає спокійно жити.

Врешті вона наважується і йде на пролом – заходить у кабінет до Олексія (так звали нового працівника фірми). Вона викладає йому свій план. Їй нічого не треба більше від нього і цей факт залишиться для всіх таємницею, але вона дуже хоче, щоб він, Олексій, став біологічним татом її дитини. Вона навіть готова йому заплатити за це.

І це сталося. Настя спокійно пережила вагітність – без відхилень. Урешті дожила й до народження. І тут сталося саме несподіване – дитина народилася хворою.

Жінка не могла цього пережити спокійно. Вона картала себе за цю ідею – народити без батька. Народити для себе! Що ж робити тепер? Дитині потрібні ліки постійно… Як сказали лікарі, дитину все життя треба тримати на дієті і давати ліки…

Допомога прийшла несподівано. Зненацька з’явився Олексій, який захотів, щоб було визнане його батьківство. Обіцяв, що буде допомагати грошима.

І справді, хлопець заопікувався малим. Купував усе, що було потрібне для сина.

 Не минуло й року, як Настя і Олексій здружилися так, що мали потребу бачитися кожного дня. Коли малому виповнилося два рочки, вони одружилися.    

Оцініть статтю
Дюшес
«Вона вирішила народити для себе. Але син нар0дився хв0рим»