Вони не п0миpаюmь. Бабуся з дідусем назавжди залишають слід у нашому серці

Вони завжди залишаються поруч з нами, нашими ангелами охоронцями. Хоч ми не можемо до них доторкнутися й обійняти, та вони завжди житимуть у нашому серці й будуть дивитися, як ми дорослішаємо…

На жаль, нашим бабусям та дідусям більше пощастило, адже вони бачать тільки наше дорослішання, ми ж повинні спостерігати за тим, як вони прощаються з цим світом та покидають його.

Коли помирає бабуся чи дідусь, то діти усвідомлюють, що це перша їх втрата, але не остання..

Бабуся з дідусем вчать нас любити цей світ, досліджувати його, пізнавати, тому втрата такої близької людини для дітей дуже болюча. Вони не можуть зрозуміти, чому так сталось.

ptzgovorit.ru

Якщо ви хочете допомогти дитині прийняти цю ситуацію, то не пробуйте вигадати якісь дурниці, а розкажіть їй правду.

Батьки, будьте чесними зі своїми дітьми й розкажіть їм правду, на яку вони заслужили. Без прикрас і з усіма можливими деталями, й обов’язково додайте те, що це нормально. Нехай ваші пояснення будуть нерелігійними, щоб дитина навчилась це сприймати, а з часом й розуміти.

Не забудьте, розповісти дітям про те, що насправді бабуся й дідусь нікуди не зникли. Вони все ще залишаються поруч з ними, але вже у серці та спогадах. Нікуди не зникне все те, чому вони нас навчали та що вони нам розповідали. Це все ще буде з нами. А самі вони стануть нашими ангелами охоронцями, що будуть дивитися, щоб з нами все було добре й щоб ми жили так, як вони нас вчили – з любов’ю.

Їхня любов не знає, що таке «смерть», вона набагато більша й виходить за рамки часу, тому її не можливо забути…

Поділіться з нами своїм найяскравішим спогадом про бабусю та дідуся.

Оцініть статтю
Дюшес
Вони не п0миpаюmь. Бабуся з дідусем назавжди залишають слід у нашому серці