Вони одружилися, коли їм було вже за 75, і почувають себе щасливими

Життя цікаве невідомістю. Люди різного віку стрічаються, знайомляться, закохуються. Багато історій підтверджують факт, що коханню підкоряються люди  будь-якого віку. Адже серцю не прикажеш.  Часто стається так, що стрічаєш людину, і вона стає твоєю на все життя.

Правда, трапляються й такі люди, які з осудом дивляться на такі шлюби. Особливо, коли людям, що прагнуть створити сім’ю, уже за 65 чи навіть 70.

Проте в житті є сміливці, які не зважають на інших, і створюють сім’ї навіть у 75. Адже саме в такому віці вони стрічають справжнє кохання і не відкидають цього почуття, а віддаються в його обійми.

У штаті Огайо така «молода» парочка навіть подала в суд на заклад реєстрації шлюбів. Причиною була відмова реєструвати таке одруження. Адже нареченому на цей час було вже 80, а нареченій 78. І вони виграли цей суд. Адже справжнє кохання може все подолати.

Відповідь закоханим дали наступного дня. Пара вирішила не відкладати свого одруження навіть на кілька годин. Вони одразу ж найняли таксі й за двадцять хвилин їх оголосили дружиною й чоловіком, що вони підтвердили власним підписом.

Як з’ясувалося, їхнє рішення не було спонтанним. До тієї події вони стрічалися протягом року. Між ними не виникало суперечок, тим паче сварок. Їх об’єднували однакові погляди на життя.

Після одруження стосунки між чоловіком і дружиною стали ще щасливішими. Вони разом ідуть у магазин за продуктами, разом гуляють і відпочивають, а ще люблять обговорювати щойно переглянутий фільм чи прочитану книжку.

До того у кожного з них була своя сім’я. З певних причин їхні сім’ї розпалися. На сьогодні ця пара щаслива, що вони змогли знайти і закохатися один в одного.

Як ви вважаєте, чи варто одружуватися в такому віці.

Оцініть статтю
Дюшес
 Вони одружилися, коли їм було вже за 75, і почувають себе щасливими