Вперше за все своє життя до мене дійсно дійшло значення вилову «молоді душею». Сподіваюся, що ця пара буде разом якомога довше

Моєму чоловікові вирізали апендицит. Я відправилася в лікарню, щоб його провідати. Коли зайшла в палату, коханого не було. На сусідньому ліжку лежав старенький дідусь й зажурено дивився у вікно. Він навіть не повернувся в мою сторону. Я присіла на ліжко й стала чекати чоловіка.

Через хвилин десять до палати зайшла бабуся років 85. В її руках була торбинка з гостинцями й великий букет троянд. Аромат квітів заповнив всю палату. Коли бабця привіталася зі мною, дідусь вперше за весь час, повернувся в нашу сторону. Бабуся підійшла до нього й ніжно поцілувала в лобик, хворий посміхнувся й взяв кохану за руку.

У саду розквітли твої улюблені троянди – сказала старенька й почала діставати гостинці. Там був вишневий пиріг і яблучний сік. – Все як ти любиш!

Дідусь подякував й решту часу вони сиділи мовчки, обійнявшись. Мені було приємно спостерігати за цією милою закоханою парою. Скільки часу минуло, а їхнє кохання з роками лице зміцнішало. Я тихенько вийшла з палати, щоб подружжя могло залишитися наодинці.

Я не могла збагнути, чому у наш час серед молодих пар практично неможливо знайти такого ніжного ставлення й вірного кохання. Хотіла б і я, на старість років, щоб і мій чоловік ставився до мене з таким же трепетом, як цей дідусь.

Вперше за все своє життя до мене дійсно дійшло значення вилову «молоді душею». Сподіваюся, що ця пара буде разом якомога довше.

Оцініть статтю
Дюшес
Вперше за все своє життя до мене дійсно дійшло значення вилову «молоді душею». Сподіваюся, що ця пара буде разом якомога довше