Все б нічого, та вчора я отримала повідомлення від нової дружини мого колишнього чоловіка. Нібито нам з донькою потрібно відчепитися від Тараса і перестати вим _araти гроші, бо тепер ми не отримаємо жодної гривні.

Зі своїм чоловіком ми розлучилися ще два роки тому. Тож тепер нас нічого не поєднує, окрім донечки Олесі. Я навіть не здивувалася, коли за рік після розлучення він швиденько знайшов мені заміну у вигляді молодшої дівчини. І ось 2 місяці тому вони узаконили свої стосунки.

Все б нічого, та вчора я отримала від неї повідомлення, що розізлило мене. Нібито нам з донькою потрібно відчепитися від Тараса і перестати вимагати гроші, бо тепер ми не отримаємо жодної гривні.

Лесі зараз 4 рочки. Тож весь цей час я ще була в декреті, а сім’ю забезпечував Тарас сам. Навіть після рішення розлучитися він вирішив розміняти нашу три кімнатну квартиру на дві менших і в одній живе сам, а іншу подарував нам з донькою.

Чоловік також платив немалі аліменти, але я хотіла забезпечувати свої потреби сама, тож також ходила на різні співбесіди, аби влаштуватися на роботу. 9 000 грн, які щомісячно платив Тарас ішли лише на потреби Олесі, а вони були немаленькі, починаючи оплатою дитячого садка, закінчуючи іграшками, продуктами і дещо брала на оплату комунальних послуг.

Пізніше дівчинка захотіла піти на декілька гуртків, а це вимагало додаткового фінансування. Добре, що Тарас не покинув нас одних. Боюсь думати, як би тоді склалося моє життя.

Влітку ми навіть отримали від батька Олеськи більше грошей на відпочинок. Тож 10 днів провели на морі під палючим сонцем. Скільки радості було в тих малих очах. Заради таких моментів варто жити!

Я була щаслива, що Тарас не забуває про доньку. Він часто допомагав мені, коли я мусила кудись поїхати, забирав із садочка і розважався з Олесею у торгових центрах. Та що мене дивувало, ніколи донька не була в домі свого батька.

Я здогадувалась, що причина у новій обраниці Тараса, та запитувати прямо не стала. Яке моє діло до цього? Аж поки це саме повідомлення не підтвердило моїх здогадок. Згодом пролунав ще й дзвінок. Жінка на тому кінці слухавки заявила, що я безсовісна людина і змушую Тараса витрачати пів зарплатні на подарунки доньці.

Мовчати не було сил, тож скоро Тарас дізнався від мене про всі ці погрози з боку його нової коханої. Я навіть не очікувала, що він так розізлиться. Ще в присутності мене зателефонував до Ірини і строгим тоном сказав, щоб не лізла у його особисті справи, а тим більше не керувала його грошима.

Зараз я побоююся, що все ж таки тій жінці вдасться вмовити Тараса зменшити суму аліментів і я муситиму багато у чому відмовляти власній дитині.

Надія тільки на те, що в ньому досі живе той відповідальний, щедрий і милосердний Тарас, якого я так кохала в молодості.

Оцініть статтю
Дюшес
Все б нічого, та вчора я отримала повідомлення від нової дружини мого колишнього чоловіка. Нібито нам з донькою потрібно відчепитися від Тараса і перестати вим _araти гроші, бо тепер ми не отримаємо жодної гривні.