Все було добре до моменту, поки Валентин не попросив приписати його…

З чоловіком ми одружувалися не з палкого кохання, чи невимовного бажання «бути поруч», а тому, що нам двом було комфортно поруч один з одним. Ми поважали один одного, розуміли, ні у чому не дорікали й мали схожі інтереси та погляди на життя. Скажемо так більшість людей це назвало б «зручним шлюбом», але ми й не претендували бути схожими на решту сімей.

Загалом, прожили ми так пліч-о-пліч 9 років.

Останні кілька місяців мій чоловік, Валентин, почав «виносити мені мозок», що він хоче бути прописаним у квартирі, у якій він уже живе майже 10 років. Вся річ у тім, що живемо ми у моїй квартирі, що я купила ще до весілля і раніше його не турбувало, що він там не прописаний, а тут він різко почав доводити, що ні одна нормальна сім’я так не живе.

Я відмовила його проханню й мала на це конкретні причини. Перш за все, варто відзначити, що шлюб – це те, що недовговічно й він легко може розпастися, а от квартира – це те, на що я накопичувала й працювала протягом довгих років важкою працею.

thewomenseye.com

Але турбувало мене не його бажання прописатися у квартиру, а зробити це зараз, коли минуло вже 9 років. Що змінилося за цей час?

Його розлютила моя відмова, він зібрав речі й кудись поїхав. Це взагалі мене роздратувало, тому що я не могла зрозуміти людини, що так легко могла відмовитися від сім’ї. От, можливо, я б його і зупиняла чи вмовляла б залишитися, якби розуміла для чого йому все це знадобилось зараз. А якщо він захоче через рік розлучитися?

Я спробувала поговорити його з друзями про те, що трапилось і вони мені пояснили, що Валентин вирішив так перевірити, чи я йому довіряю і я цю перевірку, звичайно, не пройшла.

Друзі повністю згідні з тим, що дружина мусила б прописати чоловіка у квартирі, навіть, якщо вона куплена на її гроші. Цього я зрозуміти не можу, тому що, якщо чоловік так прагнув мати власне житло, то чому не відкладав гроші та не «пахав» на нього 10 років, як я?

Я надіюсь, що Валентин скоро повернеться і ми самі зможемо з ним обговорити те, що сталось. Незабаром приїдуть наші батьки на день народження доньки й дуже не хотілося б, щоб вони дізналися, що чоловік тепер живе десь у готелі і яка причина цьому.

Як ви думаєте, чи правий чоловік, що я просто не здатна довіритися йому, чи моя недовіра виправдана?

 

Оцініть статтю
Дюшес
Все було добре до моменту, поки Валентин не попросив приписати його…