Можеш уже не дзвонити мені. Я давно зрозуміла, що потрібна вам, як возові п’яте колесо.

Відразу після закінчення навчання я пішла працювати секретарем в одну місцеву фірму. На той момент уже була заміжня, а з часом у нас з’явилася прекрасна донечка, яку ми гарно виховали в шлюбі. Ми змогли оплачувати їй навчання в доволі престижному університеті, а згодом Богдан, мій чоловік, допоміг Софії із роботою.

Скоро донька зустріла свою долю і вийшла заміж. А через рік після одруження народила чудових двійняток.

Звичайно, ми завжди допомагали няньчити онуків. Коли онукам було вже по 8 років, не стало їхнього дідуся, мого чоловіка.

Щоб я не страждала сама вдома і не залишалася наодинці зі своїми думками, Софія кожного вечора дзвонила мені приблизно в однаковий час і ми обмінювалися розповідями про події дня, донька розповідала про справи хлопчиків.

Як тільки наступав вечір, я гріла каву, сідала перед телевізором і чекала на той самий звук дзвінка. Та з часом наші дзвінки рідшали. Постійно були якісь відмовки.

Софія дзвонила мені то, коли кудись ішла, то коли прибирала. Мені було аж незручно, що відволікаю її від чогось. Та дізнатися про новини хотілося, тож одного разу я сердито випалила:

«Якщо тобі нема часу на мене, то краще ніяк не дзвони, ніж говорити в перервах між чимось»

Софія знову знайшла виправдання. На вихідні вона часто приїжджала в гості, після них декілька днів дзвонила по вечорам, а потім знову забувала про нашу так звану традицію.

Я стала задумуватися над проблемою. Мені аж їсти і спати на деякий час перехотілося.

На наступний день я була на нервах, тож, коли зателефонувала Соня, відразу почала із претензій:

«Можеш уже не дзвонити мені. Я давно зрозуміла, що потрібна вам, як возові п’яте колесо. Як тільки батька не стало ви забули про моє існування. А внуки взагалі не цікавляться бабусею. Приходять і дзвонять лише на свята, аби подарунки забрати.»

Софія була в шоці від почутого. Їй навіть не знайшлося, що сказати у відповідь, тож просто закінчила виклик і вимкнула свій телефон.

Я ж розізлилася на таку поведінку і різко моє серце закололо. Навіть не пам’ятаю, як опинилася в лікарні. Там мені порадили не хвилюватися через всілякі дрібниці.

Мене накрило бажання поділитися причиною мого нервування, тож я розповіла про ситуацію, що склалася. Медсестра лише похилила в голову вбік і підмітила, що любов ні в якому разі не міряється у дзвінках і візитах у гості.

Потрібно розуміти, що молодь має багато справ, вони постійно розвиваються, працюють, виховують дітей, а в цьому щільному графіку важко знайти час ще й для довгих розмов по телефону. Тож варто просто і собі знайти заняття, яке приносить задоволення, тоді не здаватиметься, що всім байдуже до тебе.

Оцініть статтю
Дюшес
Можеш уже не дзвонити мені. Я давно зрозуміла, що потрібна вам, як возові п’яте колесо.