Все з одного боку було добре, але Оксану таке життя не влаштовувало. Вона хотіла сім’ю, справжню родину, де є дитина.

Іноді так трапляється по іронії долі, що Бог дає діточок тим людям, які зовсім цього не бажають, а тим, хто молиться побачити на тесті для вагітності дві смужки приходиться дуже довго чекати. Ось так сталося і з цією родиною.

Оксана працювала директором дуже гарної фірми. З першого погляду вона виглядала як бізнес-леді, яка живе тільки своєю роботою та думає тільки про подальшу кар’єру. І ось, коли в цю компанію набирали менеджерів для роботи, влаштувався один дуже гарний чоловік. В нього Оксана закохалася одразу. Та і кохання це було взаємно. Віктор, так звали молодого менеджера, одразу ж запропонував Оксані жити разом. Він побачив ній саме ту людину, якій зовсім не потрібна родина, а потрібна тільки кар’єра. Для нього це підходило. Так вони почали жити.

Спочатку все було добре, обидва ходили на роботу, А по вечорах ходили на прогулянки по парку чи торговому центру. І постійно разом їздили за харчовими продуктами. Все з одного боку було добре, але Оксану таке життя не влаштовувало. Вона хотіла сім’ю, справжню родину, де є дитина. Вона говорила про це з Віктором, але він навіть і не хоче думати про дитину, для нього на першому місці кар’єра. Але виявилася так, що Оксана завагітніла. Вона була на сьомому небі від щастя. Вона з такими емоціями яскравими летіла до свого коханого чоловіка, щоб розповісти йому цю радісну новину. Та Віктор відреагував дуже холодно. Він сказав, щоб Оксана йшла і позб авлялася цієї дитини, адже йому ще цього не потрібно. Вся в сльозах Оксана виставила Віктора за двері й сказала, що такого чоловіка їй не потрібно.

Вона справді дякувала Богові, що вони не встигли одружитися. І цю дитину вона зможе виховати сама. Але в її історії на щастя все трапилася майже як у фільмах. Оксана зустріла дуже гарного чоловіка з такою ж долею як і в неї. Його залишила колишня дружина з синочком на руках. Вони почали зустрічатися, а згодом і одружилися. Наразі вони виховують двох прекрасних діточок і Оксана вагітна третьою спільною донечкою. Щастю в цій сім’ї немає меж.

Оцініть статтю
Дюшес
Все з одного боку було добре, але Оксану таке життя не влаштовувало. Вона хотіла сім’ю, справжню родину, де є дитина.