Всі гості неприємно вражені. Тому, щоб точно не зіпсували свято, подруга, в якої день народження, попросила сварливу пару піти з нею. Вони вийшли на вулицю. Що вона говорила їм, невідомо

Одного разу нас запросили на день народження до подруги моєї дружини. Мені там буде не цікаво, подумав я. Але Анна умовляла мене піти, через те, що там будуть усі з чоловіками. І їй незручно піти одній.

Коли ми прийшли в ресторан, там зібралися майже всі гості. Нас посадили поруч з одною парою. Привернуло нашу увагу те, що вони постійно перемовлялися. При чому після чергової чарки розмови їхні становилися все голосніші. З їхньої перепалки ми зрозуміли, що ця подружня пара збирається розлучитися, і наразі при гостях подруги, намагаються ділити своє майно.

Жінка говорила, що вона має право на квартиру, машину, меблі, техніку і взагалі вона повинна залишитися жити в тій квартирі. Що то все куплено, коли вони жили разом. Чоловік своєю чергою говорив, що кошти заробляв він, і покупки робив також він, поки дружина їздила відпочивати також за його гроші. Слухати нам їх було неприємно. Чому люди такі невгамовні. Прийшли в культурний заклад, а поводяться неначе на базарі. Про це їм сказав чоловік, який сидів поруч з ними з другої сторони. Пара, яка тільки що сварилися між собою, повернулися до того чоловіка, і у два голоси почали кричати. Щоб той чоловік не мішався до їхньої розмови, тому що то не його діло. Вони самі знають де і як потрібно розмовляти.

Всі гості неприємно вражені. Тому, щоб точно не зіпсували свято, подруга, в якої день народження, попросила сварливу пару піти з нею. Вони вийшли на вулицю. Що вона говорила їм, невідомо. Але назад вони більше не повернулися. Подруга вибачилася за грубість знайомих, і свято продовжилося. Далі було весело, мені сподобалося, я дякував Анні, що умовила мене піти.

Коли ми з дружиною прийшли додому, обговорюючи ту подію, прийшли до висновку. В нашому суспільстві грубих людей вистачає. Від них нікуди не дітися. Але як неприємно дивитися на таке зі сторони. І звичайно обов’язково знайдеться той, хто поставить їх на місце.

Оцініть статтю
Дюшес
Всі гості неприємно вражені. Тому, щоб точно не зіпсували свято, подруга, в якої день народження, попросила сварливу пару піти з нею. Вони вийшли на вулицю. Що вона говорила їм, невідомо