Всі родичі перешіптувалися між собою. Чоловік Христини вчинив дуже неочікувано і дивно. Одного дня він просто привів додому молодшу на 20 років жінку, а своїй законній дpyжині сказав швидко збиpатися і йти r _eть звідти.

Всі родичі перешіптувалися між собою. Чоловік Христини вчинив дуже неочікувано і дивно. Одного дня він просто привів додому молодшу на 20 років жінку, а своїй законній дружині сказав швидко збиратися і йти геть звідти.

Та Христя не мала, куди іти. З родичів у неї майже нікого не було. Десь за тисячі кілометрів, в селі жила її старенька матір. Добре, що хоча б Діма виділив їй гроші на квиток і дав декілька тисяч із собою. Ця щедрість не була приємною жінці, та іншого виходу не було.

Згодом Дмитро завів власну справу, що приносила хороші гроші. Колись з Христиною вони завжди мріяли про свій бізнес. Одружилися вони відразу після школи. Христина навіть чекала коханого з армії, бо вірно любила. А як тільки відсвяткували весілля, чоловік почав будувати плани на свою справу. Виходило у нього непогано. Тож скоро пара придбала власну двокімнатну квартиру в столиці.

Для цього Христині довелося покинути університет. Матір плачевно благала не робити цього, та дівчина поїхала за коханим у місто мрій. Тим більше гроші уже заробляють. Для чого витрачати час на навчання?

Як тільки молоде подружжя переїхало Христина сиділа цілодобово вдома і ніде не працювала. Доводилося робити справи по господарству, хоч у них і була власна домробітниця. На той момент вона почувалася по-справжньому щасливою.

Дітей поки що не було. Не сказати, що Христя була не готова, скоріше Діма був категорично проти діток саме в цей період життя. Спочатку дівчина довго мучилася і переживала, намагалася делікатно обговорити цю тему, але з цього нічого хорошого ніколи не виходило.

Якось Христина зовсім неочікувано для себе дізналася, що Дмитро подав документи на розлучення без її відома. Це було ударом в спину. А згодом почали «спливати» і інші деталі.

По-перше, Христя не може претендувати на все спільне майно. За документами все було оформлено на Діму. Навіть величезна квартира, в якій вони проживали, тепер належить тільки чоловікові. Дивно, адже раніше дім був оформлений на Христю. Такими складними фінансовими махінаціями було переписано на Дмитра і все інше: дача, земля в селі під Києвом, автомобілі.

Христина знала, що не має права ні на що. Єдиним виходом було – подати справу розлучення до суду, та жінка завчасно знала, що це тільки зіпсує її нерви, гроші і час, а користі буде навряд чи багацько.

Вона усвідомила, що сама винна в своїй наївності. Все довірила чоловікові, який потім встромив ніж у спину.

Зараз у неї один шлях – до матері додому. В рідне село. Христина довго думала, куди витратити гроші, які дає їй уже колишній чоловік. На квиток вистачить, а решту була думка спустити на гарний відпочинок в одній із теплих країн. Коли хтось із знайомих чув це, то крутив пальцем біля скроні. Потрібно було б думати, як далі жити і заробляти, а вона останні гроші хоче викинути на вітер.

Тож сівши в потяг, Христя усвідомила, де, як і коли вона схибила. Добре вчитися на помилках, але бажано вчитися на чужих, а не своїх.

Оцініть статтю
Дюшес
Всі родичі перешіптувалися між собою. Чоловік Христини вчинив дуже неочікувано і дивно. Одного дня він просто привів додому молодшу на 20 років жінку, а своїй законній дpyжині сказав швидко збиpатися і йти r _eть звідти.