Вся в турботах, Тетяна навіть не помітила як cxyдла її мама, як жалілася на пoгaне почуття. А через декілька днів мами не сталo.

Так сталося, що донька Григорія і Надії рано вийшла заміж. Відразу через деякий час народилася в них дівчинка Настя. Надія допомагала Тетяні з дитиною. Так сталося, що жаліючи доньку, Надія все частіше брала Настю до себе додому. А потім і зовсім дівчинка залишилася жити в бабусі. В той час у сім’ї Тетяни сварки не припинялися. Дійшло до того, що вони розлучилися. Тетяна пішла жити на найману квартиру.

Настю забирати вона не стала. Адже потрібно спочатку влаштуватися, потім донечку забере. Але влаштовувалася вона довго. Намагалася вийти заміж, але все не такі чоловіки попадалися на її шляху. П’ять довгих років Тетяна шукала собі чоловіка. Нарешті такий появився на горизонті. Віталій усім влаштовував дівчину. В нього своя квартира, гарна робота. Але коли чоловік дізнався, що в Тетяни є донька, поставив вимогу. Ніяких дочок. Він візьме заміж її, але про доньку не хоче слухати.

Настя і надалі проживала в бабусі. Вона не знає другого життя. Мама її інколи прийде провідати, але ні разу не купила їй ні одягу, ні цукерок. Дівчинці було десять років, коли її мама народила хлопчика. Настя кілька разів ходила бавитися з братиком. Але коли вдома був отчим, він гримав на дівчинку. Настя швиденько бігла до бабусі. Мама ні разу її не захистила, навіть уваги не звертала на репліки чоловіка. Тому згодом Настя не стала заходити до них.

Ще через два роки Тетяна народила другого сина. Вся в турботах, вона навіть не помітила, як змінилася її мама. Вона схудла, жалілася на погане почуття. Тетяна не звернула на те уваги. А через декілька днів мами не стало. Настя жила з дідусем Григорієм. Його донька не звертала уваги на те, що тато залишився з Настею. Коли прийшов час збирати дівчинку до школи, чоловік звернувся до доньки, щоб допомогла фінансово. Адже він наразі один, грошей не вистачає.

Тетяна почала плакатися, що вона наразі в декреті. Гроші заробляє чоловік. Вона не може їх брати для Насті. Григорій обурився. Це ж її донька, а вона так про неї говорить, грошей на рідну доньку жаліє. Тому зібрав Настю і привів до Тетяни. Сказав, що її донька, то нехай опікується сама. Повернувся і пішов додому. Тетяні нічого не залишилося, як провести доньку в кімнату, де вона буде жити. Як до цього віднісся її чоловік, краще не згадувати.

П’ять довгих років Настя жила у квартирі чоловіка мами. Як їй жилося, краще не згадувати. Тому після закінчення школи дівчина поїхала вчитися в інше місто. Роки йшли. Наразі Настя успішна бізнес леді. Вона живе своїм життям. На маму не сердиться. Дідуся забрала до себе. Він живе в великій кімнаті. Йому подобається.

У Насті є наречений. Але вона не поспішає заміж. Згадуючи мамине життя, вона намагається все продумати, щоб не наробити помилок.

Оцініть статтю
Дюшес
Вся в турботах, Тетяна навіть не помітила як cxyдла її мама, як жалілася на пoгaне почуття. А через декілька днів мами не сталo.