Всю відповідальність взяв на себе Микола. Поки я читав його листа, сміх заполоняв мів кабінет. Прочитайте і ви цього дивовижного листа.

Я працюю вчителем математики. Якось в класі стался конфлікт. Ніхто з учнів не хотів говорити причину конфлікту. Тоді я вирішив поставити всім двійки, якщо ніхто не скаже правди. Я дозволив хлопцям написати все на папері і принести мені. Клас дружній, тому мій розрахунок спрацював.

Всю відповідальність взяв на себе Микола. Поки я читав його листа, сміх заполоняв мів кабінет. Прочитайте і ви цього дивовижного листа.

«Я, Микола Гайдамак, учень 9-Г класу, прийшов на урок математики у 10 кабінет. Я сів на своє звичайне місце і намагався повторити матеріал.

Читав восьмий параграф, як в кабінеті з’явився мій однокласник Сергій. Він кинув свого портфеля біля Галини. Сергій завжди сидить з Фаїною, про що Галина йому нагадала. Хлопець почав проводити себе пихато. Він вирішив прокоментувати зовнішність дівчини. Слова, Сергій, використовував виключно негативного емоційного забарвлення. З чого я зробив висновок, що Сергій Килимонюк, учень 9-Г класу, хоче принизити честь дівчини.

Я, як вихована людина, вказав Сергію на його помилку в спілкуванні з панночкою. Я впевнений, він не хотів ображати дівчину. Можливо, Сергій не знав значення слів, яких говорив.

На жаль, моїх старань не оцінили. Сергій почав вживати в мою адресу негативно забарвленні слова. Я зробив ще одну спробу поговорити з Сергієм, але він наче сказився.

Сергій Килимонюк, учень 9-Г класу, став битися головою об парту. Ми намагалися його зупинити, але він нас не слухав. Сергій був переконаний, що заслужив це, адже не знає ніяких слів, окрім негативних.

Після парти, Сергій вирішив пролетіти над усім рядом, щоб швидше дібратися до учительського столу і зізнатися у всіх своїх бідах. Сергій ліг на підлогу та став чекати вас, шановний вчителю. Ми намагалися його підняти, але він впирався. Сказав, що на землі повітря краще. Ми стали переконувати його в зворотньому.

Всі мої слова є правдою. Я, Микола Гайдамак, учень 9-Г, готовий повторити все вище написане у присутності директора. Моя совість чиста. Все, вище написане, підтвердять учні 9-Г класу. Можете викликати мою маму для подяки за «Гарне виховання учня». Галина персонально бажає висловити таку подяку Орисі Гайдамак, мамі Миколи Гайдамака, учня 9-Г класу».

Я все зрозумів. Вирішив хлопців не карати. З таким Миколою в класі, ніхто не буде ображеним.

Директору сказав, що хлопці жорстоко покарані. Конфлікт зам’яли. Зараз Микола одружений на Галині. Вони живуть в іншому місті. Мають двох дітей і частенько приїжджають до мене в гості. Не забувають старого вчителя! Ех… Все таки гарно Ориса Гайдамак виховала сина.

Оцініть статтю
Дюшес
Всю відповідальність взяв на себе Микола. Поки я читав його листа, сміх заполоняв мів кабінет. Прочитайте і ви цього дивовижного листа.