«Ви не запакували дитину – поверніться»

https://blog.eva.ua/shho-bude-z-rodinoyu-yakshho-tato

Ця історія трапилася тоді, коли я повернулася з пологового будинку. Це був наш первісток – надто крихітний, з малюсінькими пальчиками на ногах і ручках, зі щічками як маленьке яблучко. Одним словом, як усі діти в перші дні свого народження.

Саме в цей час мені треба було відлучитися з дому на кілька годин. З дитиною залишила тата. Він боявся малого брати навіть на руки, казав, що боїться його травмувати – надто делікатний ще.

 Але мені конче треба було вирішити деяку справу, тому нагодувала малого, переодягнула, запеленала і побігла.

Тато залишився оберігати сон малюка. Сидів на дивані і періодично підходив до люльки, щоб переконатися, що малий спить. Потім знову повертався на диван і ловив дрімоту.

І тут несподівано хтось подзвонив у двері. Це  навідалася наша лікарка. Чоловік сказав, що дитина спить і не треба будити.

Вона відповіла, що нічого страшного – засне ще раз. І почала розпаковувати нашого крихітного Назарчика. Оглянула, послухала, сказала, що все добре:

-Дитина росте, вага в нормі – щоки наїв. За сім днів вам виповниться місяць – прийдете в полі-клініку на плановий огляд.

На завершення побажала міцного здоров’я і пішла.

Тут тато почув, що малюк чогось плаче. Він заглянув у спальню і розгубився. Малий розкидував голими ніжками на розгорнутих пелюшках. Йому, очевидно, було холодно. Чоловік на мить застиг, розмірковуючи, що ж робити, а потім кинувся наздоганяти лікарку – Дитина ж розпеленана – треба рятувати якось ситуацію.

Але лікарка вже, на жаль, була в ліфті. Він натиснув на кнопку, але було вже пізно – кабінка поїхала до низу. Молодий тато помчав сходами за нею. Хух, на силу наздогнав на вулиці:

-Повертайтеся – ви ж залишили дитину розпакованою!

Лікарка, глянувши на розгубленого тата, все зрозуміла і повернулася до дитини, піджартовуючи над ним.

-Гляньте на мої руки … це ж лапища… я ж ними можу зламати таку крихітку, – оправдовувався чоловік.

Зараз, коли синові уже виповнилося десять, ми часто згадуємо цю історію і від душі сміємося. Пам’ятає також про неї наш педіатр, яка також любить пожартувати з цього приводу.    

Оцініть статтю
Дюшес
«Ви не запакували дитину – поверніться»