Виг _нав дружину, і її рідню, без гроша в кармані. Ні про що не шкодую!

Моя дружина зрадила мені. За ці три роки: я два рази зробив ремонт в квартирі, ми шість раз їздили на відпочинок, я пидбав абсолютно нову техніку та кожен сезон купував їй нову одежу. Я забув, як виглядають мої друзі. Не ходив, аби де. Я біг додому, до коханої жінки. Працював двадцять чотири на сім. Як мені віддячили? Плюнули в душу!

Я намагався бути ідеальним чоловіком. Працював і допомагав по дому. Дружина працювала три дня в тиждень. Вона виходила на підміни в магазин рукоділля. Я не заперечував. Свою гроші витрачала на себе.

Навіщо я стільки старався? Так просто це не залишу. В мене є квартира від прабабусі. Вона з косметичним ремонтом. Живуть в ній сестра дружини, разом зі своєю сім’єю. Я вирішив їх вигнати.

Пам’ятаю, як дружина благала дозволити їм жити в пустій квартирі. Я швидко погодився. По своїй ініціативі зробив там ремонт і заселив рідню. В них немає свого житла. Заробити вони не можуть. Люди люблять гуляти. Вони витрачають свою зарплатню всю до копійки. Я частенько побачав їм борги за житло. Тепер буде по-іншому.

Я змінив замки і виставив речі за поріг. В один день мені обірвали телефоний зв’язок. Дзвонила рідня. Вони нічогісінько не розуміли. Казала, що візьмум кредит, щоб віддати мені борги. Благали пустити їх назад.

Дзвонила дружина. Вона кричала та погрожувала мені. Казала, що піде від мене, якщо я не впущу її рідню. Вся сміливість дружини зникла, коли я порадив їй подумати про власне життя. Я подаю на розлучення. Речі дружини стоять так само під дверима. Нехай прибіжить і забере, а то до вечора пакунків не буде.

Дружина прибігла швидко. Вона гупала руками в двері. Дзвонила впродовж трьох годин. Вона ніяк не хотіла повірити в те, що відбувається. Я не збирався здаватися.

Документи на розлучення подав. На сайті аренди приміщень, виставив оголошення про пошук квартирантів. Знайду гарних та порядних людей для прабабусиної квартири. Чого житлу просто так стояти? Нехай прибуток приносить.

Родичі дружини залишилися на вулиці. Вони ночували на вокзалі. В них не було грошей на квартиру. Дружина казала, вони взяли кредит. Квартиру знайшли жахливу, на окраїні міста. Вони не мали гарячої води, половина розеток поламані, а сусіди шумні.

Дружина досі нічого не розуміла. Вона напросилася пожити до подружки. Та дала їй тиждень на пошуки житла. В дружини грошей не було. Вона витрачала все, що заробляла. Постійно дзвонила до мене і плакала в трубку. Моє серце стало кам’яним. Я взагалі не жалів її. Вона просила допомогти їй. Позичити грошей на перший внесок за квартиру.

— В коханця допомоги попроси. — Порадив я.

Оцініть статтю
Дюшес
Виг _нав дружину, і її рідню, без гроша в кармані. Ні про що не шкодую!