Виходячи з дому, просіть у Бога благословення

https://liza.ua/lifestyle/self-

 

У давнину за християнським звичаєм господар, виходячи з хати, прощався зі сім’єю. Адже невідомо, що там, за межею власного обійстя. Людина по суті є мандрівником у цьому житті. Її мандрівка сповнена великими і малими небезпеками, спокусами. Ніхто ж не знає, виходячи з хати, що стрінеться на шляху впродовж дня.

Християни вважають своїм заступником під час подорожей Йоана Золотоустого. У свій час Йоан Золотоустий був ченцем, опісля – Константинопольським патріархом. Водночас, маючи юридичну освіту, він упродовж всього життя захищав бідних людей, складав за них молитви. У свій час жоден купець не покидав свого дому, не помолившись до святого. Оскільки дорога криє в собі небезпеку і може стати покарою для тих, хто знехтував власною безпекою.

Популярною серед християн стала молитва, яку Йоан Золотоустий промовляв постійно, виходячи з власної кімнати:

«Зрікаюсь тебе, сатана, гордині твоєї і служіння тобі. І вірую в Тебе, Христе, в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

Ревні християни нині використовують цю молитву, виходячи з дому. Як зауважили, текст молитви є доволі лаконічний – для промови знадобиться всього лиш кілька хвилин, і людина перебуватиме під захистом святого впродовж всього дня.

Читайте її кожного ранку, коли виходите з дому, і день буде благословенний Богом.

Оцініть статтю
Дюшес
Виходячи з дому, просіть у Бога благословення