Вийшла заміж за муляра і живу в достатку

Коли познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком, то спочатку й не повірила, що він моляр. Хлопець – високий, ставний і дуже вродливий. Була дуже здивована, коли дізналася ким він працює.

Так, мій чоловік зараз працює муляром, отримує хорошу зарплату, і ми в нічому собі не відмовляємо.

Знайомство

Я була послушною дитиною в мами. Вчилася на відмінно. Потім вступила до вузу. Отримала освіту бухгалтера. Влаштувалася працювати у велику будівельну компанію за фахом. Непогано заробляла. Знімала у місті квартиру з ще двома дівчатами, які, до речі, в нічому собі не відмовляли.  Увечері після роботи любили гарно повеселитися.

Одного разу вони організували вечірку вдома. Запросили своїх друзів. Мені не дуже подобалися такі шумні забави. Крім того, з гостей я нікого не знала. Тому сиділа й спостерігала за всіма.

Саме цього вечора до мене підійшов широкоплечий хлопець з бокалом шампанського. Я відкланялася, сказала, що не п’ю і відійшла в сторону. Мені й справді було нецікаво в цій галасливій компанії.

Звісно, що незнайомець, справжній красунчик, справив на мене враження. Подумала, зважаючи на його мускули, – штангіст. Немає де час гаяти – от і качається.

Наступного дня, йдучи коридором, раптом побачила вчорашнього широкоплечого красеня. Він також мене зауважив, підійшов, привітався. О, як я помилилася, вважаючи, що він м’язи підкачує десь у спортивній залі. Зовсім ні! Працює муляром, де й широкі плечі розвинув.

Усвідомивши це, я відтаяла у ставленні до нього. Чомусь усяких качків вважала несерйозними людьми. Не любила з ними спілкуватися. Хлопець виявився конкретним – одразу запросив мене на вечерю в ресторан. Я погодилася. Так ми почали зустрічатися.

Опісля, коли вже тривалий час поспілкувалася з Олегом, зрозуміла, що робота муляра пов’язана з ризиком і великими навантаженнями, тому тут без м’язів нічого робити.

 Розвиток стосунків

Ми почали зустрічатися. Між нами зав’язалися хороші стосунки. Між нами не було розбіжностей в поглядах, не було непорозумінь. За два роки зустрічей вирішили одружитися.

Олег добре заробляв, умів ще знаходити хороший додатковий підробіток. Ми дозволяли собі якісну їжу, походи в ресторан, гарну одежу і поїздки за кордон.

За кілька років прискладали собі грошей на власну квартиру.

Я рада, що свого часу познайомилася з Олегом. Його робота приносить у сім’ю хороший достаток, що також є важливим для побудови щасливих стосунків. Ми задоволені один одним, між нами панують почуття любові і довіри. Зараз виношуємо плани про народження дітей, яких нам не вистачає для повноцінної сім’ї.

Оцініть статтю
Дюшес
Вийшла заміж за муляра і живу в достатку