Використовуйте лавровий лист для примноження спокою

https://moyezdorovya.com.ua

 

Лавровий лист відомий всім як спеція, яку додають до різних страв, маринадів, м’яса. Мало хто знає про те, що листя лавра використовують також у багатьох магічних ритуалах завдяки наявності в ньому ефірних олій. Також воно має низку лікувальних властивостей.

Лавровий лист є унікальний тим, що його можна використовувати і як спецію, і як ліки, і як засіб для проведення деяких ритуалів для очищення енергії приміщення. Про такі його властивості знали ще в Древньому Римі і Греції і вміло це використовували.

Як використовувати лаврове листя для очищення енергії будинку.

Візьміть лаврову гілочку і, підпаливши її, обкуріть димом всі кімнати. Зупиняйтеся у кожному куті, де накопичується негативна енергія. При цьому вам бажано промовляти молитву для захисту. Також можна кілька  лаврових листочків помістити на розпечену сковорідку, і вони віддадуть свій аромат, очистять повітря, наситивши його пряним запахом лавра.

Саме такий ритуал допоможе вам:

  • очистити і ароматизувати повітря приміщення.
  • Очистити ауру помешкання. Для підсилення ритуалу бажано запалити свічку.
  • Пряний аромат лавра має заспокійливий вплив. Допомагає позбутися стресів, нервового напруження, депресивного стану.
  • Сприяє розслабленню організму і міцному сну. Полегшує відчуття болю. Знімає втому.
  • Аромат лавра запобігає виникненню епілептичного приступу.
  • Позитивно впливає на дихальну систему. У випадку кашлю сприяє легшому відходженню мокротиння.

 Лавровий лист для зняття пристріту

У певних ритуалах лаврове листя використовують для зняття негативної енергії, що у народі називають вроками, пристрітом.

Коли у сім’ї зовсім не ведеться, йде негаразд за негараздом, переслідують хвороби і виникають сварки, то люди часто звертаються до знахарів, щоб зняти пристріт, тобто позбутися негативної енергії, згустки якої притягують в хату лише негатив.

Покладіть лаврову гілочку чи листочки на тарілку і підпаліть їх. Якщо не горить, значить у приміщенні накопичилося багато негативу. Коптить – значить, як кажуть в народі, пороблено. Іншими словами – пристріт.

За допомогою молитви для захисту і лаврових листочків можна позбутися негативної енергії. Підпаліть свічку, промовте молитву, пройдіться приміщенням з тарілкою, на якій димлять лаврові листочки.

Лавровий лист і виконання бажання

Є ще повір’я, що з допомогою лаврового листя можна досягнути намріяних бажань. Це легко. Спробуйте!

На лавровому листку запишіть свою мрію. Робіть це лише з вірою і позитивним налаштуванням. Підпаліть на тарілці лист, при цьому уявіть, як ваше бажання стає реальністю. З догорянням лавра ви бачите, відчуваєте те, що бажали. Попіл змийте під проточною водою.

Бажання здійсниться, якщо ви провели ритуал з твердою вірою.

 

Оцініть статтю
Дюшес
Використовуйте лавровий лист для примноження спокою