Вилізав звідти весь подряnаний, штани п0рвані, рукав у кофтинці відірваний. Велосипед допоміг витягти прохожий, що в цей час проходив мимо. Колеса погнуті, рама скривлена. Коля сів на доріжці й заnлакав

Коля, радісний летів на велосипеді. Сьогодні мама купила йому спортивний костюм, і хлопчик умовив її щоб одягнути його на прогулянку. Взагалі, мама купила костюм у школу, через те, що Колі шість років. Цієї осені хлопчик піде в перший клас. Але Колі так хотілося похвалитися перед друзями своєю обновкою. Йому не часто купують нові речі. Є в нього двоюрідний брат Саша, старший на два роки. От його речі приходиться доношувати Колі. Тому побачивши костюм з етикеткою зрадів, хлопчик заплескав у долоні та швиденько приміряв.

На вулиці вже зібралися друзі. Нові речі на Колі примітили. А він радий, що на нього звернули увагу, сміявся, веселився. Домовилися їхати на велосипедах, хто швидше. Коля намагався не відставати від друзів, їхав швидко. Каталися по парку де менше було людей. Якийсь крик відвернув увагу Колі від дороги, і він на всій швидкості влетів у кущі.

Вилізав звідти весь подряпаний, штани порвані, рукав у кофтинці відірваний. Велосипед допоміг витягти прохожий, що в цей час проходив мимо. Колеса погнуті, рама скривлена. Коля сів на доріжці й заплакав. Як додому йти, що мама скаже. Він обіцяв прийти додому охайним, а тепер що? Друзі поїхали далеко спереду.

Додому йшов, похиливши голову, вірніше плівся, тому що колеса велосипеда не крутилися, і його прийшлося тягти. Назустріч бігла мама. Їй, мабуть, сказали, що син упав. Коли побачила в якому стані Коля, плакала, обіймала, чи цілий, нічого не поламав? Про костюм не згадувала.

Коли пристрасті уляглися, хлопчик просив вибачення у мами за порвану обновку. Мама усміхнулася, добре, говорить, зашию, будеш носити. До школи купимо новий. Ось так Коля «вигуляв» костюм.

Оцініть статтю
Дюшес
Вилізав звідти весь подряnаний, штани п0рвані, рукав у кофтинці відірваний. Велосипед допоміг витягти прохожий, що в цей час проходив мимо. Колеса погнуті, рама скривлена. Коля сів на доріжці й заnлакав