Виловила немовля з коляскою з води, коли те неслась за сильною течією

Міс. Покок, як зазвичай, у будні дні прибирала щось у саду й у якусь мить вирішила поглянути на бурхливий потік води каналу, що знаходився неподалік від неї, й помітила у ньому щось дивне…

На щастя, історія, якою ми вирішили з вами поділитися, має позитивний кінець.

Міс, що проживає неподалік від водного каналу, вже давно думала про те, щоб попросити владу зробити його більш прикритим, адже, якщо хтось раптово туди потрапить, ймовірність, що він зможе звідти самостійно вибратися рівна нулю.

«У той день я з усмішкою спостерігала за молодою мамою з коляскою та собакою, що прогулювалися неподалік від каналу. В один момент поруч з ними пронеслась кішка, яка й привернула увагу пса і він погнався за нею, всупереч тому, що його шнур зачепив коляску і та перекинулась просто у сильний потік води!» – розповідає рятівниця немовляти.

joie-russ.ru

«На щастя, я тоді знаходилась поруч з іншого боку й змогла схопити коляску, хоч і витягнути на ззовні здавалось чимось неможливим, бо вона постійно чіплялась за якісь рослини. Напевно, у той момент поруч зі мною був мій ангел охоронець, що і допоміг мені це зробити! Звичайно, після такої «пригоди» я сама була у ранах, але це було не важливо, адже я відразу схопилась за дитину, що нахлебталась води й почала синіти. На щастя, декілька легких ударів по спині допомогли малюку викашляти зайву воду з легень й знову почати дихати!» – ділиться рятівниця!

Через мить поруч стояла уже мама, що обіймала свою дитину й розціловувала побиту мене!»- ділиться міс. Покок.

Як вам така історія порятунку немовляти?

 

Оцініть статтю
Дюшес
Виловила немовля з коляскою з води, коли те неслась за сильною течією