Вирубував лід з-під цуценяти, бо іншого способу врятувати п0pаненого не було!

Ця жахлива історія з позитивним кінцем сталась неподалік від міста, на березі озера. Чоловік, що проїжджав повз, помітив біля водойми двох цуценят. Він вирішив погодувати їх й забрати до притулку, бо на дворі стояв мороз, який міг би стати для них останнім. Коли чоловік вийшов з машини й почав кликати цуценят, то помітив, що хоч вони й дивляться на нього та з місця не рушають. Він підійшов до них ближче й виявив, що один із цуценят сильно примерз до льоду й не міг рушити, а другий лежав біля нього та зігрівав його.

prostolike.net

Але найбільше здивувало чоловіка не те, що собака примерз, а те, що він увесь був у крові. Згодом чоловік зміг зрозуміти, що ймовірно його збили й відкинули на обочину, а той не міг піднятися й примерз до озера. Біля першого пораненого собаки, міцно притулившись сидів другий, що, схоже, намагався його врятувати своїм теплом.

Звичайно, якби не чоловік, що раптово їх помітив, то навряд вони змогли б вижити й на них би чекала холодна та голодна смерть.

prostolike.net

На щастя, у чоловіка у машині були інструменти й він з легкістю розбив лід біля цуценяти й посадив їх двох у машину та відправився у найближчий притулок. Там пораненій собаці надали медичну допомогу, але зараз її потрібно повне відновлення, тому чоловік, не довго думаючи, вирішив прихистити цих двох хороших друзів собак у себе.

 

Оцініть статтю
Дюшес
Вирубував лід з-під цуценяти, бо іншого способу врятувати п0pаненого не було!