Виявляється, дружина крутить ним, як хоче. І те, що завела собі кохaнця, він знає, і не має сил розлyчuтись, тому, що кохав раніше

Я працюю ландшафтним дизайнером. В мене багато клієнтів. Люблю працювати в цій сфері, через те, що можливостей багато і простору для фантазії також. Одного разу мене запросили до будинку в елітному мікрорайоні. Коли я приїхала, мене зустріла жінка. Відразу видно, що людина любить керувати, і не терпить заперечень.

Ми пройшлись по двору, навколо будинку. Будинок новенький, і двір після будівництва не зовсім прибраний. Жінка безперервно розповідала про всі побажання, що хоче зробити. Багато квітів, альтанку і зону відпочинку, і все говорила, говорила. І при цьому встигала сварити свого чоловіка, який з понурим виглядом ходив за нами. Вловивши хвилинку, коли дама відволіклась, я запитала чоловіка, які його побажання? Він не встиг ще нічого сказати, як його дружина накинулась на нього зі словами, що нічого йому ходити за нами, краще займись корисною справою. І тут же мені пояснює, що чоловік нічого не розуміє, як правильно потрібно зробити, і їй самій доводиться слідкувати за всім. Така поведінка дами неприємно вразила.

Коли вона пішла в дім за телефоном, тому, що їй телефонували, я запитала в чоловіка, хто в них заробляє кошти. Він скромно відповів, що в нього своя фірма, і наразі діла ідуть добре, тому дружина захотіла будинок. Я спитала, а що хоче він? Відповідь мене вразила. Виявляється, дружина крутить ним, як хоче. І те, що завела собі коханця, він знає, і не має сил розлучитись, тому, що кохав раніше. Наразі не знає, чи залишилось кохання, але відношення негативне до себе терпить.

Я бачила багато різних людей, але така пара зустрілась мені вперше. Від замовлення я відмовилась, дивитись на такі відносини несила.

Оцініть статтю
Дюшес
Виявляється, дружина крутить ним, як хоче. І те, що завела собі кохaнця, він знає, і не має сил розлyчuтись, тому, що кохав раніше