Виявляється, що мої діти, поки я працювала у Чехії, жили лише моїм коштом, а самі нічого собі не заробляли.

Коли я розійшлася зі своїм колишнім чоловіком, у мене була пустота на душі. Я нічого зовсім не хотіла робити та, навіть, жити. Цілими днями я сиділа у себе вдома, а та нічого не робила. Моя донька дуже багато робила спроб, щоб витягнути мене з того стану, але у неї нічого не виходило. Так я пробула сама вдома декілька місяців, аж поки не приїхала моя близька подруга, яка на той час вже декілька років жила в Чехії і не забрала мене до себе погостювати.

Спочатку я їхала до неї всього лише на місяць, щоб вийти з того жахливого стану, в якому знаходилася. Але вже через 2 тижні я через щасливу випадковість змогла знайти собі роботу. Так і залишилася в Чехії на дуже багато років. А в Україні у мене залишилася донька, яка за стільки років вийшла заміж там народила 2 синочків-близнюків. Я була дуже щаслива як за себе, так і за свою доньку та її сім’ю. Але мене дуже бентежило те, що я не можу їх обійняти, поцілувати, та, як мінімум, побачити наживо. Я заспокоювала себе тим, що кожного місяця висилала їм по 1000 євро, щоб вистачало на життя, адже в них росте двоє розбишак.

Так і пройшли всі ті роки, поки я жила у Чехії. І ось одного дня я вирішила приїхати сюрпризом до своїх дітей. Вони були дуже щасливі мене бачити. Я навіть пустила сльозу, що стільки років я не бачила свою доньку та вперше в житті побачила її чоловіка та діточок. Я приїхала і сказала їм новину, що я залишаюся в Україні назавжди, тому буду поряд весь час та допомагати їм. Назбирала коштів, що тепер зможу зробити гарний ремонт у своїй квартирі. Та й поки була в Чехії, я почала дуже гарно спілкуватися зі своїм давнім другом і в нас неначебто щось виходить. Сподіваюся, що на старості років зможу пожити для себе.

Але діти зовсім не зраділи такій новині. Виявляється, що вони жили лише моїм коштом, а самі нічого собі не заробляли. В той день ми з ним посварилися та я пішла до себе додому. Не розмовляючи ми жили цілий місяць. Мені стало трошки сумно, тому що я дуже сильно хочу проводити час разом зі своєю родиною.

Але за цей час, що ми не спілкувалися я почала зустрічатися зі своїм другом. А ще через тиждень мені зателефонувала донька та попросила посидіти з хлопчиками, тому що вони з чоловіком ідуть на співбесіду та будуть влаштовуватися на роботу. Для мене була це дуже гарна новина, адже я зможу знову спілкуватися зі своєю родиною та жити для себе, а не тільки забезпечувати дітей.

Оцініть статтю
Дюшес
Виявляється, що мої діти, поки я працювала у Чехії, жили лише моїм коштом, а самі нічого собі не заробляли.