Виявилось, що коли мене немає, мій син виконує усю роботу по дому. Володимир навіть цілий список склав. Син мені його показав, та у мене волосся стало дибом.

Зараз я заміжня уже вдруге. З першим чоловіком сімейне життя не склалося.

Коли сину виповнився рік він пішов до іншої жінки. У нього на роботі увесь цей час була коханка та чоловік чекав поки вона розлучиться. Як тільки та жінка розлучилася, то він повідомив, що йде від нас.

Я трохи посумувала та вирішила, що потрібно якось далі жити. Колишній чоловік платив аліменти та ми якось на них виживали. Згодом Олексій підріс та пішов в садочок, стало набагато легше та я влаштувалася на роботу.

Там я познайомилася з Володимиром. Він був таким красенем! Небесно-блакитні очі та чорне волосся, високий та спортивної тілобудови. Я навіть не могла подумати, що він зверне на мене увагу.
Ми почали зустрічатися та після першого невдалого шлюбу я не дуже поспішала з весіллям, але через три роки ми все ж таки одружилися. Володимир дуже радів, що тепер у нього є пасинок, сказав, що дуже любить дітей.

Я почала працювати на вихідних та з Олексієм в той час сидів мій новий чоловік.

Невдовзі після нашого одруження Олексій якось змінився. Раніше Олексій біг до дверей зустрічаючи мене, щось щебетав, був жвавий та веселий. А зараз він просто мовчки сидів на дивані, інколи плакав. Коли я запитувала у Володимира що з сином, то він відповідав, що це через вік. Типу криза шести років, усі діти через це проходять.

Чим далі – тим гірше, Олексій уже не спілкувався зі мною так, як раніше, він все частіше сидів у своїй кімнаті та не виходив з нею цілими днями.

Мене це почало насторожувати та якось я відпросилася раніше з роботи та поспішила додому, щоб перевірити що відбувається вдома. Зайшла тихцем до квартири та побачила, як мій шестирічний син пилососить, а мій чоловік сидить на дивані, уткнувшись в екран телефону. Коли я запитала в чоловіка чому мій син прибираю, він відповів, що Олексій сам так захотів та йому було цікаво як працює порохотяг.

Мені це здалося дивним та ми з Олексієм пішли в кімнату, щоб порозмовляти. Олексій почав сильно плакати. Виявилось, що коли мене немає, мій син виконує усю роботу по дому. Володимир навіть цілий список склав. Син мені його показав, та у мене волосся стало дибом. У разі невиконання цих завдань на Олексія чекало п окарання.

Нарешті я зрозуміла яким насправді є Володимир, шкода, що дітей так легко можна залякати та я про це дізналася лише згодом.

Згодом я перевелася на інший графік, щоб на вихідних бути вдома. Я зрозуміла, що Олексій для мене важливіший та ніякий красень не має права так поводити себе з моїм сином.

Оцініть статтю
Дюшес
Виявилось, що коли мене немає, мій син виконує усю роботу по дому. Володимир навіть цілий список склав. Син мені його показав, та у мене волосся стало дибом.