Виявилось, що коли я телефоную до свого зятя, на його телефоні звучить гавkіт собаки. Ну все! Обіцяної квартири вони не отримають!

У мене хороші стосунки з зятем. Між нами ніколи не виникало кон_фліктів та ми завжди знаходили спільну мову. І коли зять Михайло потрапив під скорочення, то я попросив свого давнього друга взяти зятя до себе на дуже хорошу та високооплачувану роботу. Нещодавно пообіцяв подарувати доньці та зятю квартиру, бо власного житла у них немає.

У мене була однокімнатна квартира, яку я здавав в оренду та на отримані гроші жив. Та вирішив, що молодій сім’ї ця квартира більш потрібна.

Після моєї обіцянки зять почав поводити себе по-іншому. Він став спілкуватися зі мною зверхньо та складалося враження, що він мене зовсім не поважає.

Місяць тому я святкував 65 років. Дружина накрила шикарний стіл, було запрошено багато гостей: рідні, друзі, колеги.

Ми чудово проводили час, та зять з донькою зібралися додому, бо їм наступного дня потрібно було рано вставати на роботу. Дружина дала їм шматочок торта з собою. Раптом зять зауважив, що не може зайти свій телефон. Я сказав, що я зараз йому зателефоную та він його знайде по звуку, на що зять нервово та категорично відмовився. Та після неуспішних пошуків я все-таки набрав номер зятя. На всю квартиру загавкала собака.

Це просто вершина нахабності, поставити на мій дзвінок звук гавкання собаки!

Зять удав, що нічого не сталося, забрав телефон та пішов геть. А я стояв на тому ж місці на не ворушився. Прийшовши в себе сказав, що хочу побути на самоті та пішов до іншої кімнати.

Цікаво, а донька знає про те, який рингтон на мене стоїть у її чоловіка? Чи можливо вона й на своєму телефоні такий поставила? Та разом сміються з мене.

Наступного дня зателефонувала донька та запитала коли можна перевозити меблі в ту квартиру, що я планую їм подарувати. Я відповів, що ця квартира не для них, там я зроблю собачий притулок та заселю своїх друзів, бо дякуючи її чоловіку я тепер знаю ким я насправді є.

Зовсім не в курсі чи знає донька про той випадок на моєму Дні народженні. Можливо, зять їй не розповів та тепер вони мені телефонують лише для того, щоб в черговий раз нагадати як негарно я з ними вчинив.

А хіба зять зі мною вчинив гарно?

Оцініть статтю
Дюшес
Виявилось, що коли я телефоную до свого зятя, на його телефоні звучить гавkіт собаки. Ну все! Обіцяної квартири вони не отримають!