Виїхав на виклик і отетерів – його пасажирами були дружина зі своїм коханцем

Життя загалом непередбачуване. Ніхто не знає власного майбутнього. За мить все може змінитися до невпізнання.

Якоюсь мірою так сталося в сім’ї Олега. Він відчув, як охолола до нього дружина. Пропала попередня пристрасть. Оля стала сварливою і постійно чимось незадоволеною. Кричала на нього і на дітей. Зовсім не приділяла йому уваги. Пропадала часто на роботі. Приходила напідпитку і завалювалася одразу в ліжко.

Чоловік розумів, що причиною такої поведінки швидше всього є поява в неї ще когось. Але прямих доказів у нього не було. Тому мовчав. І все-таки надіявся, що, може, в неї період такий, коли важко нерви вгамувати. Треба, мабуть, влітку поїхати кудись, щоб відпочити. Так міркував він про себе.

Олег працював таксистом. Як правило, він брав денні зміни. Хоч менша оплата, зате вночі можна спокійно поспати. Не любив нічного чергування.

Одного вечора його несподівано викликали на роботу – захворів напарник. Йому довелося таксувати в нічну зміну. Він погодився – все-таки додаткова копійка.

Виїхав на виклик і чекав на обумовленому місці. Пара наближалася до машини. У жінці він упізнав свою дружину. Вона була зі своїм коханцем. Вони з ресторану їхали в готель. Були обоє добряче «під градусом», тому вона й не звернула уваги, що за кермом сидить її чоловік.

Для Олега це було великим ударом. Але він не подавав виду. Мовчки завіз таких незвичних пасажирів до призначеного місця. Пара всю дорогу цілувалася і сиділа в обнімку. Незнайомець оплатив проїзд, відмовившись від решти. Закохані поспішили в готельний номер.

Тоді Олег набрав номер дружини:

-Де ти? Вже пізня година, – намагався зберігати спокій.

Дружина нахабно обманювала:

-Розумієш. У нас на роботі виникли проблеми. Доведеться затриматися до ранку.

-Розумію! Коли закінчиш роботу в готелі, передзвони – я привезу твої речі.

На звороті обірвався зв’язок. Дружина зрозуміла, що її розсекретили. Як кажуть у народі: «Голка з мішка вилазить».   

Оцініть статтю
Дюшес
Виїхав на виклик і отетерів – його пасажирами були дружина зі своїм коханцем