Вже далеко за містом зустріли жінку, яка йшла з немовлям на руках. Зупинилися, запропонували підвезти. Виявилося, що то молода дівчина. По дорозі вона розповіла, народила дівчинку дома

Даша і Вадим одного разу потрапили в неймовірну історію, яка залишилася з ними на протязі всього життя.

Коли Даша була вагітна на останньому місяці, їй захотілося поїхати до бабусі, яка жила за п’ятдесят кілометрів від міста. Вадим відговорював її не їхати, через те, що треба берегтися, і далеко від міста не від’їжджати. Але Даша просила поїхати одним днем. Їй так хотілося перед пологами побачити бабусю. Чому таке бажання, пізніше не могла пояснити, мабуть, доля.

У вихідний день рано вранці поїхали вони з Вадимом. Вже далеко за містом зустріли жінку, яка йшла з немовлям на руках. Зупинилися, запропонували підвезти. Виявилося, що то молода дівчина. По дорозі вона розповіла, народила дівчинку дома. До того її мама не знала про вагітність, і тільки коли Тетяна (так звали дівчину) приїхала додому, побачила. В той день почалися пологи. Мама в неї медсестра. Тому пологи приймала сама. Через день сказала, щоб ішла з дому і вернулася без дитяти. Тетяні сімнадцять років, сама не впорається, тому хоче віддати в будинок малятка, який знаходиться недалеко. По дорозі зупинилися на заправці. Тетяна вийшла з машини, потім подумавши, сказала, я залишаю дівчинку вам, повернулася, і побігла геть.

Даша і Вадим переглянулися. Вирішили спочатку поїхати до бабусі, а на зворотному шляху завезуть дитину. Коли приїхали до бабусі, від пережитого стресу у Даші почалися пологи. Викликали швидку допомогу. Поки вона їхала дівчина народила хлопчика. Бабуся сказала, залишайте дівчинку в себе, щоб не росла сиротою. Коли швидка приїхала, Даша лежала з двома дітками. Так у них появилося замість одного дитяти двоє.

Оцініть статтю
Дюшес
Вже далеко за містом зустріли жінку, яка йшла з немовлям на руках. Зупинилися, запропонували підвезти. Виявилося, що то молода дівчина. По дорозі вона розповіла, народила дівчинку дома