Вже три місяці перебивається чоловік випадковими заробітками. А неповна медична освіта тому, що під час практики, без дозволу рятував пацієнта після аварії. Чоловік вижив, але Вадима звільнили

Вадим їхав на шаленій швидкості. Від того, коли він приїде залежить подальше його життя. Сьогодні зранку не міг відмовити сусідці. Її чоловіку стало зле. Викликали швидку допомогу, але одна жінка боялася залишатися. Чоловік непритомнів, а в неї істерика. Приходилося рятувати обох по черзі. Адже у Вадима неповна медична освіта. Сусідка про те знала, і кликала всякий раз, коли в чоловіка виникав приступ. Тому прийшлося дочекатися швидкої.

Наразі поспішає. В нього сьогодні співбесіда. Якщо запізниться, знову шукати роботу. Вже три місяці перебивається чоловік випадковими заробітками. А неповна медична освіта тому, що під час практики, без дозволу рятував пацієнта після аварії. Чоловік вижив, але Вадима звільнили, що не дотримується інструкції. Без нагляду робив нескладну операцію. Пізніше один лікар говорив, що його дії спасли тому життя. Але то не врятувало Вадима від відрахування.

На співбесіду запізнився на десять хвилин. Але того хватило, щоб відмовити йому. Коли збирався йти назад, його окликнули. В коридорі стояла Кіра, донька сусідки, в якої до чоловіка викликали швидку. Кіра підійшла до Вадима, сказала йти за нею. Під кабінетом директора попросила затриматися. Сама зайшла в середину. Через декілька хвилин його покликали. З директором говорили не довго. Після чого Іван Григорович сказав, що Вадима беруть на роботу.

Коли вийшов з кабінету, Кіра його чекала. Вона вже знала, що Вадим працюватиме тут. Взагалі дівчина хотіла подякувати за те, що він підтримує її батьків. Мама телефонувала їй, повідомила, що Вадим запізнювався на якусь зустріч із за них. Якраз в коридорі Кіра побачила його. Здогадалася, що приходив у їхню фірму на співбесіду. Тому в знак подяки просила Івана Григоровича передивитися своє рішення. Розповіла про причину.

Оцініть статтю
Дюшес
Вже три місяці перебивається чоловік випадковими заробітками. А неповна медична освіта тому, що під час практики, без дозволу рятував пацієнта після аварії. Чоловік вижив, але Вадима звільнили