Я була два рази одружена і два рази розлучена. Чи то зp _аджyють, то грошей в будинок не приносять. Більше мене в цю kaбaлу, ніхто не зажене.

Зараз я живу одна і мене це все дуже влаштовує. Я була два рази одружена і два рази розлучена, тому жити одній мене влаштовує найбільше. І ще під час першого шлюбу у мене народилася донька, найкраща дівчинка у світі. У нашій родині все було добре до того моменту, поки мій чоловік мені не зрадив. Тоді, звичайно що ми розлучилися, а донька залишилася жити зі мною.

В принципі, коли ми жили удвох з донькою нам грошей вистачало, але жити на широку ногу ми не могли. Чоловік тоді фінансово майже не допомагав, тому що в нього були складнощі на роботі. Згодом він знайшов собі жінку, вдруге одружився і вони з нею вирішили переїхати жити назавжди закордон. У нас залишилися дружні стосунки, не зважаючи на те, що він мені зрадив. Я також дуже хотіла, щоб у тата з донькою залишилися гарні відносини між собою, навіть тоді, коли він вдруге одружився та в їхньому шлюбі народилася ще одна дитина, друга донечка мого колишнього чоловіка, Аліса.

Так воно і сталося. Вони досить гарно весь час спілкувалися, а коли Аліса закінчила навчатися, то тато її покликав жити до себе в Німеччину. Вона недовго думала й погодилася. Так і приїхала на завжди жити в Німеччину, десь згодом одружилася, а наразі ходить вагітною. Навіть моя колишня свекруха після смерті залишила свою квартиру моїй доньці. Настільки сім’я чоловіка любила нашу доньку. Це мене дуже сильно тішить. Але через те, що донька живе далеко в Німеччині, вона запропонувала переписати квартиру на мене, щоб я здавала її квартирантам і мала якусь зайву копієчку. З цих коштів я зараз маю можливість поїхати куди захочу, адже я їх дуже давно відкладаю, живу лише за свою заробітну платню. Взагалі, я економна людина, тому багато не витрачаю.Ось так і відклала дуже багато коштів. Згодом я почала зустрічатися з одним дуже гарним чоловіком.

Ми з ним сходилися в усьому, окрім відношення до грошей. Я завжди відкладала, а він витрачав. Іноді доходило до того, що Віктор, так звали мого другого чоловіка, міг витратити всю свою заробітну плату просто на якусь техніку, яку він захотів в момент. Так і витрачав дуже багато і звісно, що у нього не було ніяких заощаджень.

У Віктора з першого шлюбу є син, він також, як і моя донька вже одружений і має дітей. І ось одного дня до нас прийшов син Віктора і попросив у тата грошей  на машину. Він хоче купити машину для своєї родини, більшу суму він назбирав, але 200 тисяч гривень не вистачало. Він прийшов просити, звісно, що у його тата не було ніяких заощаджень. І я тут вчинила не дуже добре, я сказала, що в мене також немає грошей. І не дала свої гроші сину Віктора.

Ось так ми продовжили жити. Син Віктора взяв кредит на машину і почав потихеньку виплачувати. А я так і не розповіла своєму чоловіку про свої заощадження та, навіть, про квартиру, яку моя колишня свекруха залишила доньці. Все це було в секреті до одного дня. Поки до мене не прийшов брат та не попросив коштів на операцію доньці. У неї виявили хворобу й терміново потрібно було робити операцію. І звісно, що віддала все, навіть не думаючи. І після цієї ситуації мій чоловік дізнався про все. Він на мене дуже сильно образився, тому що я тоді не віддала кошти його сину. Чоловік зібрав речі й пішов геть. Через тиждень я дізналася, що він подав на розлучення.

Якщо чесно, то я не дуже сильно за ним сумувала, адже вважаю, що вчинила правильно. І взагалі, я можу розпоряджатися своїм бюджетом так, як сама захочу. І зараз мені вже 50 років, я розумію, що жити одній мені найкраще. Я їжджу в гості до своєї доньки та живу у своє задоволення.

Оцініть статтю
Дюшес
Я була два рази одружена і два рази розлучена. Чи то зp _аджyють, то грошей в будинок не приносять. Більше мене в цю kaбaлу, ніхто не зажене.