Я думала, що в сім’ї моєї доньки гармонія, поки не поїхала туди погостювати

Я була найщасливішою людиною у світі. У мене прекрасний чоловік, найкраща донечка, улюблені онуки, так ще й зять золотий. Думала я так, поки не поїхала погостювати до сім’ї доньки.

Взагалі моя єдина донечка вийшла заміж рано. Чоловік її набагато доросліший за неї. Але разом вони щасливі були. Як говорять, любові всі віки покірні. Та й ми з татом сильно проти не були. Нехай краще чоловік буде досвічений, розумний, ніж зелений студент її віку. Вона як раз буде за своїм коханим як за кам’яною стіною. Так це сталося і насправді що неймовірно радувало нас.

Тим паче, що наш зять сам зміг заплатити за весілля. Потім забрав Оленку, так звати нашу донечку, до великого заміського будинку. Згодом вони дізналися, що Оленка вагітна, носить плід їхньої любові під сердечком. Все в них було добре. Вони всі разом приїжджали часто до нас, залишали нам онуків на деякий час, а самі проводили час у двох. Як глянеш, аж око радується.

Та, нещодавно я стала помічати, що донечка ходить замкнута. Коли дзвоню до неї, ніяких новин мені не розповідає, мовчазна якась стала. Тому я вирішила без попередження поїхати погостювати до дітей. Тим паче я давно вже не бачила своїх улюблених онуків. Дуже за ними сумувала.

Ось я приїхала як планувала, без попередження. Раніше мені тут були б раді, а зараз донька була, як мені здалося, в не дуже приємному здивуванні. Але я якось відразу почала допомагати їй в побуті: миття посуду, приготування їжі, маленькі онуки. Їй стало легше, що я забрала частину її роботи собі.

Та, насправді я пильно слідкувала за поведінкою зятя. І почала помічати дуже дивні речі. То він прийде додому під ранок, то на його сорочці червона помада або волосся, точно не моєї доньки. І взагалі від нього пахло жіночими парфумами за кілометр. Так ще й одного вечора я почула як він з кимось воркує по телефону. А Олена ходила ніби сліпа, не помічала цього.

І я вирішила серйозно поговорити зі своєю донькою. Не можу я цього так залишити, бо серце кров’ю обливається. Повкладали ми дітей спати, сіли на чашку чаю і я вирішила почати цю розмову. Я їй все розказала, що бачила й чула. Та донька почала захищати чоловіка. Говорити, що то все не правда, я вигадала. І взагалі, вона довіряє своєму чоловікові.

Але мене не зупинити. Якщо вирішила з усім розібратися, то доведу до кінця. Пішла я до зятя. Почала з ним серйозну розмову. А у відповідь почула, що це все правда, зять зраджує моїй Оленці. Але він вважає це за норму, адже все одно він любить дітей та дружину, а це так, просто на одну ніч. І сказав мені, що це й Олена про все знає і не проти.

І ось зараз сиджу я і не знаю що й думати. Зять зраджує моїй донечці, а вона ще й не проти.

Оцініть статтю
Дюшес
Я думала, що в сім’ї моєї доньки гармонія, поки не поїхала туди погостювати