Я дуже сильно poзі3ливcя на мою дружину за такий незрозумілий вчинок. У неї руки всі cмepділи рибою, тому кілограмів тридцять продуктів я мав нести сам у руках

Моя дружина дуже сильно любить ходити на базар. А особливо куштувати там різні овочі, фрукти та ягоди. Ми не можемо пройти повз ящики зі свіжими фруктами, щоб дружина нічого не скуштувала. І звичайно, що це все не мите.

А сьогодні дружина вразила мене як ніколи раніше. Поверталися ми з базару, дружина як завжди скуштувала половину продуктів, які лежали на полицях. У мене були повні руки пакетів, так само й у моєї дружини. Аж тут, по незрозумілій мені причині, моя кохана вирішила віддати мені всі її пакети з продуктами та залізти в бочку з оселедцем. Що вона хотіла там перевірити чи дізнатися одному Богу відомо.

Я дуже сильно розізлився на мою дружину за такий незрозумілий вчинок. У неї руки всі смерділи рибою, тому кілограмів тридцять продуктів я мав нести сам у руках. Ми ще на цей базар приїхали на машині та мені мало того, що весь салон буде пахнути рибою, так вона ще й накрапає додолу, що потім від того запаху не позбудешся. Я все це невдоволення розповів дружині. А вона тільки зводила плечима та говорила, що й сама не знає чому так вчинила.

Потім, віддавши всі сумки мені, склавши руки у грудей, йшла щасливою до машини. Коли ми підійшли, то я ледве втримуючи в одній руці всі важелезні сумки відкрив автомобіль, поклав всі речі на задні сидіння та побіг саджати кохану дружину на переднє, щоб тільки вона нічого те торкнулася своїми пахучими руками. Я притримав її за лікоть, посадив та зачинив за нею двері. Чесно кажучи, всередині я був дуже злий на неї, але нічого не говорив через те, що кохаю її навіть з таким запахом.

Аж тут ми почули жіночий голос ззаду машини. Ми виглянули з машини, а там стояла старенька бабуся з велосипедом. Виявилося, що бабця слідкувала за нами як тільки ми вийшли з базару. Вона сказала моїй дружині, що їй дуже сильно зі мною пощастило. Вона бачила як я поглядаю за своєю дружиною: двері відчиняю, допомагаю, сумки несу. Хоча видно, що ми вже давно разом. Говорила, щоб вона мене цінувала.

Ми з дружиною посміхнулися, переглянулися, я її поцілував та пішов назад на базар купувати їй вологі серветки, щоб витерти руки.

Оцініть статтю
Дюшес
Я дуже сильно poзі3ливcя на мою дружину за такий незрозумілий вчинок. У неї руки всі cмepділи рибою, тому кілограмів тридцять продуктів я мав нести сам у руках