Я He купyю іграшок і одягу своїй дитині

Зважаючи на ситуацію, що останнім часом стало все складніше накопичити хоч якусь копійчину на відпочинок, я почала економити на одежі. У мене нещодавно народилася донечка. Пішла в магазин купити підгузники, розпашоночки, повзуни, а ціни – космічні.

Дитина сьогодні – це дороге задоволення. Мене похід в магазин добряче засмутив. Коли підрахувала скільки мені треба  речей для донечки, зрозуміла, що нашого доходу не вистачить. Що робити? Дитину ж треба одягати, щоб і зручно, і тепло, і красиво. А це все велика копійка!

Зателефонувала своїм подружкам, які на сьогодні вже молоді мамочки, і проконсультувалася з ними: як одягнути дитину, щоб не викинути весь б’юджет на лахи?

На моє приємне здивування, більшість з них запропонували мені допомогу – їхні діточки вже ось виростають з пелюшок і повзунів, а більшість з цих речей як нові. Викидати просто гріх. Їм буде приємно ці речі подарувати мені.

Я погодилася. Це ж так зручно, скажу вам. По-перше, не треба шукати необхідні речі по магазинах, тобто я економлю в часі. По-друге, на одежі можна заощадити гарну копійку для якісної їжі чи для відпочинку. По-третє, дитину в деякі речі встигаєш одягнути кілька разів, і вони вже малі, тому їх також можна віддарувати іншим мамочкам для їхніх малят.

Така тенденція передачі речей з рук в руки мені дуже сподобалася. Зізнаюся, я поки що нічого не купую своїй дитині з одежі. Все мені переходить від інших маляток.

Деякі мішки з одежею навіть не встигаю розпакувати, мені вистачає того, що маю. Купую наразі лише підгузники і їжу. Вважаю, що це дуже правильне використання речей. Адже діти в перший рік свого життя ростуть дуже швидко, і багато речей просто не встигаєш одягнути, як малятко вже виросло. Чому б якісну річ не передати комусь в користування?

До речі, в Фейсбуці є група з дитячими речами, в якій об’єдналися мамочки, котрі вміють жити ощадно і одягатися красиво. Я, звісно, приєдналася до цієї групи і дуже часто віддаю речі її учасникам.

Скажіть, чи ви користуєтеся вживаними речами?

Оцініть статтю
Дюшес
Я He купyю іграшок і одягу своїй дитині