«Я не можу народжувати! Мені лікар казав, що у мене лише 5 тиждень вагітності!» – кpичала 18 річна породілля

Еймі, так звуть 18 річну дівчину, що жила повним життям: навчалась, працювала й вела повноцінне особисте життя! На черговій зустрічі у лікаря, який раз у кілька місяців робив її контрацептивні ін’єкції, вона почала скаржитися на дивні болі у животі…

lifegood.site

Дівчина щиро вірила лікарю, що переконував її, що ці ін’єкції убережуть їх з хлопцем від небажаної вагітності, адже пара тільки починала реалізовувати себе й не хотіли зупиняти себе «тенетами шлюбу». Але ін’єкції буди не такими хорошими, як дівчині здавалось спочатку, адже незабаром її почали турбувати сильні болі внизу живота.

Лікар порекомендував дівчині зробити тест на вагітність і коли вона до нього прийшла з «двома полосками», то він запевнив її, що вона на 5 тижні, тому хвилюватися раніше часу не потрібно.

wday.ru

Дівчина відразу ж розповіла про все батькам та хлопцеві й на родинному зібрані, вони прийняли рішення, що залишать дитину. З кожним наступним днем дівчині ставало гірше. Вона думала, що провинна лежить на ін’єкціях, але згодом почалися перейми й не минуло години, як дівчина народила у себе вдома.

Зателефонувала у швидку й у лікарню її привезли вже з малюком.

– Схоже, лікар, що стверджував, що дівчина була на 5 тижні сильно помилявся, адже дитина народилась повністю здоровою й за всіма ознаками ми можемо сказати, що вона доношена, тому відбулось це не раніше, ніж на 35 тижні вагітності! – ділиться лікар, який оглядав дитину й Еймі.

Наступні кілька днів Еймі доводила своїм друзям та колегам по роботу, що не жартує з ними й у неї дійсно народився син. Через кілька днів дівчину з малюком виписали і їх зустрічала велика радісна новина.

lifegood.site

Минув рік з народження малюка й батьки щиро говорять, що це найкраще, що з ними траплялось й, попри народження дитини, Еймі далі планує розвиватися й навчатися!

Як вам така дивовижна історія народження малюка?

 

Оцініть статтю
Дюшес
«Я не можу народжувати! Мені лікар казав, що у мене лише 5 тиждень вагітності!» – кpичала 18 річна породілля