Я не розповіла своєму другому чоловікові про те, що у мене є ще одна квартира

Коли моїй донечці ледь виповнилося три рочки, ми з чоловіком Віталієм розлучилися, причиною цьому стала його зрада.

Проте і Віталій, і його мама не забували про дочку і онучку. Потім мій колишній чоловік одружився і поїхав з дружиною за кордон. Там у нього народився син. Разом з новою дружиною Віталік зайнявся бізнесом і цілком успішно.

Коли дочка Катя виросла, то батько запросив її до себе в гості. Доньці там дуже сподобалося, тому вона і залишилася там жити. Свекруха заповіла квартиру Каті. Після її смерті квартира дісталася дочці. Але так як Катруся жила закордоном, то дозволила мені здавати цю квартиру. Дочка сказала, щоб виручені кошти я залишала собі. Катя багато разів пропонувала мені переїхати жити до неї, але я завжди відмовлялася: просто не хотіла.

У мене була хороша робота, а коли я почала здавати ще й квартиру, то грошей мені взагалі на все вистачало. Я навіть могла відкладати на свої потреби.

Плюс до того, я вміла правильно розпоряджатися грошима, не витрачала на абищо.

Одного разу я познайомилася з чоловіком. Ми сподобалися один одному і почали зустрічатися. Саша працював на хорошій роботі, де отримував нормальну зарплату, але грошей у нього ніколи не було. Вся справа була в тому, що він не вмів економити гроші і дуже часто робив покупки, піддавшись імпульсу і швидкоплинному бажанням.

Тому я навіть після весілля не сказала новому чоловікові про те, що у мене є ще одна квартира, яку я здаю. Про те, що у мене є досить пристойна сума, яку я накопичила за багато років, я теж промовчала.

Одного разу до нас прийшов син чоловіка і попросив у нас грошей. Він вирішив купити собі автомобіль, але для покупки не вистачало 250 тисяч. Природно, що у мого нового чоловіка таких грошей не було. Я сказала, що у мене теж немає.

А через місяць мені подзвонила моя двоюрідна сестра. У неї трапилася біда: сильно захворіла її дочка, терміново були потрібні гроші на операцію. Вона попросила грошей у мене і я дала їй потрібну суму.

Коли про це дізнався Саша, то влаштував скандал, почав на мене кричати:

– Ось, значить як! Моєму синові ти грошей не дала! А для своєї сестри у тебе відразу ж знайшлася така велика сума. Але ж ми тепер одна сім’я! – кричав Олександр.

Я спочатку намагалася щось пояснити йому, але він нічого не хотів слухати. Він дуже на мене образився, зібрав свої речі і пішов. Через час ми розлучилися. Саша тепер допомагає виплачувати кредит своєму синові, який купив собі машину, взявши відсутню суму в банку.

Я вважаю, що це його особиста справа. Мені здається, що я вчинила правильно. Це були мої гроші, і я мала повне право дати їх тому, кому вважала за потрібне.

А син Олександра нехай сам вирішує свої фінансові проблеми.

Оцініть статтю
Дюшес
Я не розповіла своєму другому чоловікові про те, що у мене є ще одна квартира