Я обмежила гостювання сина подруги в себе вдома

http://fotokto.ru/photo/view/419686

Моя подружка – мати-одиночка. Вона любила зі своїм трирічним сином приходити до мене в гості. Хлопчик був доволі рухливий і комунікабельний.

Оленка виховувала його сама. Допомагали трохи дідусь з бабусею. Жінка ледь зводила кінці з кінцями. Батько не давався чути і аліментів не платив.

 Коли заходила Оленка з малим в гості, я намагалася пригостити їх усім найкращим. Розуміла, що дитині всього хочеться, а мама не може собі багато чого дозволити при фінансовій скруті.

Малому, звісно, сподобалося в мене, і він почав учащати в гості. Олена також була не проти в мене погостювати.

У норму увійшло те, що хлопчик ще з порогу кричав: «Давай цукерки».

Спочатку це мене веселило. А потім, коли така поведінка малого стало нормою, почало дратувати.

Сказати це Оленці прямо не хотіла, щоб вона не образилася. Але й годувати чужу дитину щодня мені якось стало складно.

 Вдалася до хитрощів – ставила в конфетницю кілька цукерок і печеньок. Казала, що більше нема. І всі були задоволені.

Якось після відходу моїх гостей зауважила на дивані стінах, меблях козявки. Це був дуже неприємний сюрприз для мене. Я розізлилась не на жарт.

Довелося всю хату прибирати після таких гостей. Але ж вдома він такого не робить. Мама йому цього не дозволяє. А в мене все можна – йому вона зауваження не зробила, але ж, мабуть, бачила, що він витворяє .

З подругою не хотіла заводити про це розмову, щоб не посваритися. Я просто обмежила їхнє гостювання в мене вдома. Коли Оленка напрошувалася в гості з малим, то я відповідала, що зайнята. Лишень приймала в себе вдома саму Оленку із задоволенням.

Можливо, я діяла неправильно. Треба було їй сказати про виходки малого. Однак, знаючи її характер, вона б образилася. А цього я не хотіла. Я вибрала зручний варіант для неї і себе.

А як би ви поступили на моєму місці?   

Оцініть статтю
Дюшес
Я обмежила гостювання сина подруги в себе вдома