Я одружився з нареченою мого найкращого друга.

Я аж ніяк не поганий друг, хоча твердження, що я одружився з дівчиною, яку кохав мій друг, з яким ми спілкуємось все моє життя не дуже це доводить. Але, щоб зрозуміти, що сталося потрібно знати історію з самого початку.

З Ангеліною ми були знайомі зі старших класів школи. Так вийшло, що в один момент ми стали відпочивати однією компанією на річці. Тоді ж, вона й стала дівчиною мого найкращого друга Олександра. Вони зустрічалися понад рік, друг неодноразово під час наших спільних посиденьок говорив мені, що закоханий в неї до нестями. Але якось так сталось, що вони в один момент розсварились й розійшлись.

Минуло понад три роки, ми вже закінчили школу, хтось вступив до університету, хтось як я потрапив до армії. Коли я повернувся у рідне місто, то у нічному клубі зустрів Ангеліну. Ми розговорились і я дізнався, що вона хоче повернути стосунки с Олександром, але не знає як до нього підійти, що йому написати.

Мені тоді дуже не хотілося заглиблюватися в їхні любовні історії. Адже, як говориться у приказці – «Третій – зайвий». Але через кілька днів вона мені написала й все ж таки вмовила поговорити з ним.

Олександр з цікавістю вислухав мене, але спілкуватися з Ангеліною відмовився. До того ж він мав нову дівчину, з якою все йшло до весілля. Тож попросив мене якось м’якше сказати про це дівчині.

Ангеліна зі смутком прийняла звістку. Щоб трохи її підбадьорити я запропонував відвідати кінотеатр, трошки повеселитись. До того ж після цілого року служби я наче випав з життя. Це повинно було нам обом піти на користь.

Так тиждень за тижнем ми спілкувалися то в мережі, то відвідували кінотеатр чи нічний клуб. Мені було надзвичайно легко з нею спілкуватись. І в один момент ідучи разом з нею по вечірньому парку я зрозумів, що закохався в Ангеліну і не хочу її відпускати від себе. Майже імпульсивно я схопив її за руки та поки вона не встигла щось зрозуміти – поцілував її. Поцілунок був взаємним.

Ось так ми й вирішили стати парою. Але для мене постала важка задача – розповісти про все Олександрові. Дуже не гарно було б, як би він дізнався про наші стосунки від сторонніх людей. А дружбою з ним я дуже сильно дорожив. В наш час не варто розкидатися друзями.

Коли ми зустрілись, то не гаючи часу я одразу все йому розповів. Інстинктивно навіть приготувався до бійки. Та все обійшлося як найкраще. Він заспокоїв мене, що немає нічого проти та й тільки за, щоб я та Ангеліна були щасливими. Навіть пожартував, що коли хтось з нас перший одружиться, то інший буде свідком на весіллі.

Жарти жартами. Та ось тиждень тому ми з Ангеліною відгуляли своє весілля. І здогадайтеся хто був свідком з моєї сторони?

Оцініть статтю
Дюшес
Я одружився з нареченою мого найкращого друга.