Я підозрюю свою колишню свекруху у вiд _ьoмcтві

 Я підозрюю свою колишню свекруху у відьомстві

Нещодавно мені виповнилося 32 роки. За свій вік я встигла народити двох чудових донечок і втратити чоловіка. Ми розлучилися декілька років тому. Сказати, що він був поганим чоловіком чи батьком я не можу. Наша родина добре жила і ми з Захаром дійсно кохали один одного.

Чому ж сім’я розпалася? Все трапилося через свекруху і її ненормальну любов до сина. Він ріс без батька і вона старалася замінити йому обох батьків. Правда у своїх стараннях явно перегнула палку. Приходити до нас додому рано вранці лише для того, щоб перевірити чи Захар одягнув шапку на роботу, погодьтеся, це занадто. Він не міг самостійно приймати рішення, слідкувати за собою або елементарно піти до лікаря. Всі питання вирішувалися з мамою.

Я, як його дружина, намагалася поговорити з Захаром, пояснити, що такі його стосунки з мамою сильно впливають на нашу родину. Схоже, його все влаштовувало, тому що міняти щось він не збирався. Коли просила поговорити зі своєю мамою і трішки її заспокоїти, він лише сердився на мене. Я не хотіла більше так жити й подала на розлучення.

Захар відреагував спокійно, чого не скажеш про його матір. Вона почала мене переслідувати. Телефонувала пізно вночі та залякувала. Мовляв, я зруйнувала життя його дитині, значить і сама тепер не знатиму спокою.

Нещодавно, коли я повернулася з роботи, мене покликала сусідка. Бабуся Надя розповіла, що сьогодні бачила, як біля мого дому крутилася свекруха і щось виливала під дверима. Коли бабуся запитала: «Що ви там робите?». Свекруха відповіла їй, що вона так відновлює справедливість.

Мені не хочеться з’ясовувати стосунки з цією жінкою, але я стала переживати за своїх дітей. Як нам себе захистити?

Оцініть статтю
Дюшес
 Я підозрюю свою колишню свекруху у вiд _ьoмcтві