Я почав роздягатися і почув, що моя кохана дружина з ванної кімнати викрикує ім’я Вася. І тут, я зрозумів, що моя дружина мені зраджує

Живемо з дружиною вже досить давно, понад 10 років. Діточок наразі не маємо, бо ми ще самі молоді, нам всього по 26 років. Одружилися ми 6 років тому, а почали зустрічатися ще зі шкільних років.

Гарно нам з нею разом, кохаємо один одного, але є в мені один величезний мінус, який інколи дуже заважає нам жити. Я дуже сильно ревнива людина. З одного боку, я розумію, що моя дружина вірна мені й крім мене вона нікого не має, а з іншого боку мені постійно здається, що в якийсь момент вона мене кине та піде до іншого чоловіка. А я її люблю занадто сильно, щоб відпускати.

Але після одного разу, я зрозумів, що вже дуже давно перетнув границю нормальних ревнощів з хворими. Це сталося після однієї ситуації, за яку мені соромно до сих пір. Одного звичайного вечора я, як завжди, прийшов додому після роботи й почув, що моя дружина була у ванній, певно приймала душ.

Я вирішив зробити приємне своїй коханій, роздягнутися та приєднатися до неї. Я почав роздягатися і почув, що моя кохана дружина з ванної кімнати викрикує ім’я Вася. Вона говорила про те, що: “Васю, ти ще не наївся? Ну я зараз вийду, і насиплю тобі ще м’яса.” І тут, я зрозумів, що моя дружина мені зраджує. У мене очі загорілися червоним кольором і я силоміць увірвався до тієї ванної кімнати, не на жарт налякав свою дружину, і почав випитувати її про кого вона зараз говорить.

Дружина одразу ж почала виправдовуватися і говорити, що я не так все зрозумів. А зрештою образилася на мене і зі злістю відповіла мені щоб я ішов по кімнатах і шукав коханця, з яким вона мені зраджує. І тут я взяв ножа і злий увірвався до нашої спальні кімнати. А там на нашому ліжечку сидів малесенький, малесенький котик. Він дивився на мене сумними оченятами. І тут я зрозумів про кого йшла річ.

Виявилося, що моя дружина, коли йшла з роботи, знайшла цю малечу голодну та холодну посеред вулиці і вирішила забрати її до нас додому. Звісно, що назвала вона його Вася. І тут я зрозумів наскільки був неправий. Ще декілька місяців я вибачався перед своєю дружиною і почував себе винним перед нею. Вона мене вибачила, а також дала вкотре упевнитися в тому, що вона у мене найкраща.

Оцініть статтю
Дюшес
Я почав роздягатися і почув, що моя кохана дружина з ванної кімнати викрикує ім’я Вася. І тут, я зрозумів, що моя дружина мені зраджує