Я поглянула на Злату, як на навіжену, й пішла у власних справах так нічого й не відказавши. Просто не розумію таких людей, які не вміють розраховувати фінансові можливості, так і ще й витрачають гроші на всілякі дурниці

У нашому під’їзді нещодавно поселилася молоденька матуся з красивою дівчинкою. Познайомитися одразу ми не мали змоги, але наскільки я зрозуміла із пліток місцевих пенсіонерок, то Злата розлучилася з чоловіком й виховує Вірочку, свою донечку, сама.

Оскільки Злата орендувала квартиру по сусідству з нашою я вирішила, що варто здійснити візит ввічливості. Спекла пиріг, купила дівчинці Барбі й пішла в гості. Сусідка мені зраділа, запросила на чай. Що одразу кинулося в очі, так це велика кількість порцелянових ляльок. Я в тому не розбираюся, але думаю, що така колекція коштує чималеньку суму грошей.

Зробила господині комплімент щодо її захоплення й зовсім скоро пошкодувала. Злата дві години безперервно розповідала мені про своїх ляльок. Кожна з них мала своє ім’я та власну історію. Дівчина говорила про них із таким запалом, що мені стало якось моторошно. Вигадала якусь термінову справу й поспішила додому.

Через кілька днів знову перетнулася з сусідкою. Цього разу вона не згадувала про свої іграшки, а була якась засмучена. Я запитала, що сталося, запропонувала допомогу. Злата зізналася, що останнім часом переживає фінансові труднощі. У неї немає грошей, щоб оплатити танцювальний гурток дочки та й орендна плата не за горами.

-Не прийми за грубість, але на що ж ти витрачаєш зарплатню? – запитала я у Злати, хоч і не повинна лізти не у свої справи.

-Каюся, але я купила нову ляльку! Може ти займеш мені до наступного місяця 4 тисячі? – благально дивилася на мене божевільна колекціонерка.

-Не хочу тебе засмучувати, але я вже маю плани на власні гроші. Може краще продати свої ляльки, тоді ти не відчуватимеш недостачі у фінансовому плані – запропонувала я.

-Ти геть з глузду з’їхала, таке пропонувати! Вони ж для мене, як діти. Ти змогла б продати рідну дитину?

Я поглянула на Злату, як на навіжену, й пішла у власних справах так нічого й не відказавши. Просто не розумію таких людей, які не вміють розраховувати фінансові можливості, так і ще й витрачають гроші на всілякі дурниці. Чи то просто я не розумію тієї залежності затятих колекціонерів, адже сама ніколи нічого не збирала.

Оцініть статтю
Дюшес
Я поглянула на Злату, як на навіжену, й пішла у власних справах так нічого й не відказавши. Просто не розумію таких людей, які не вміють розраховувати фінансові можливості, так і ще й витрачають гроші на всілякі дурниці