Я працюю фельдшером швидкої допомоги. Багато хворих перевозимо за зміну, бувають такі дні, що пообідати немає часу. Але один виклик запам’ятався назавжди.

Я працюю фельдшером швидкої допомоги. Багато хворих перевозимо за зміну, бувають такі дні, що пообідати немає часу. Всі зміни схожі одна на одну, виклики, тяжкохворих веземо у лікарню, потім знову виклик, і так далі.

Але один виклик запам’ятався назавжди. Коли ми підійшли до квартири, двері відкрила невеликого росту, бліда дівчинка. А виклик був до дитини, якій шість місяців. Спочатку не зрозуміли, шукали очима де мама маленького хлопчика. Виявилось, що то і є мама. В Максима було запалення легень, тому попросили мамочку швиденько збиратися, щоб дістатися до лікарні, тому що у малого був поганий вигляд. До лікарні домчали швидко, і допомогу надали вчасно. Ми знову поїхали на інші виклики.

Про бліду дівчинку з великими очима не міг забути. Щось в ній мене торкнуло, мабуть, те, що беззахисна. Після наступної зміни, я поїхав в дитячу лікарню, куди відвезли її з малюком. Знайшов палату, в якій вони лежали й серце тьохнуло, коли побачив ту маленьку, тендітну дівчинку з малюком на руках. Я приніс їм молоко, фрукти. Сіли, розговорилися, звуть її Катя, незаміжня, хлопець, батько Максима, як народився малюк, винайняв їм квартиру, заплатив за півроку наперед, і більше його вона не бачила.

Господарка квартири уже телефонувала їй, щоб сплатила, або з’їхала з квартири. А Каті йти нікуди, батьки знати її не хочуть, після того, як завагітніла. Дівчину ніхто не відвідує, була подружка, але вийшла заміж і виїхала з чоловіком в інше місто. Минуло два тижні, малюк одужав, треба збиратися додому, але куди? Сиділа Катя невесела на ліжку, коли я зайшов у палату. Взявши Максима на руки, сказав дівчині, що таксі жде, і щоб швиденько збиралася, і вийшов, щоб не чути запитань надалі. В таксі сиділа Катя мовчки, не питала нічого. Один раз спитала, куди, на що я відповів, — сюрприз.

Під’їхали, повів у квартиру, і перше, що я зробив, попросив вийти за мене заміж.
Відтоді пройшло чотири роки, недавно наша сім’я збільшилась, народилась донечка. Я кохаю свою дружину, люблю діток, наразі розумію, що таке щастя. Інколи я задумуюсь, а що якби не наша бригада виїхала тоді на виклик?

Оцініть статтю
Дюшес
Я працюю фельдшером швидкої допомоги. Багато хворих перевозимо за зміну, бувають такі дні, що пообідати немає часу. Але один виклик запам’ятався назавжди.