Я працюю водієм таксі. У своїй роботі я багато бачив різних людей. Не дивуюся, коли людина викине таке, що не придумаєш.

Я працюю водієм таксі. У своїй роботі я багато бачив різних людей. Не дивуюся, коли людина викине таке, що не придумаєш. Мої принципи по роботі, це не возити п’яних людей. Скільки себе пам’ятаю, особливо вечорами таксі викликають переважно після гулянок. І потім всю дорогу приходиться вислуховувати всілякі нісенітниці.

Пам’ятаю, одного вечора, отримав виклик до ресторану. Під’їжджаю, а там на мене чекає жіночка в нетBе ре3ому стані. Спочатку, коли вона сіла в машину, я не міг добитися по якому адресу їй їхати. Відповідь одна, — до тебе. Півгодини ми просто сиділи в машині. Я їй говорив, що платити прийдеться за простій також, але добитися від неї щось конкретне, неможливо. Коли з ресторану вийшов чоловік, також вип итий, я запитав у нього, чи знає він жіночку, яка сидить в моїй машині. Він кивнув ствердно головою і назвав її адресу.

Одного разу приїхав на виклик до приватного будинку. Вийшов солідно вдягнений чоловік. Коли сів у машину, назвав адресу іншого міста, за п’ятдесят кілометрів звідси. Всю дорогу чоловік розповідав цікаві пригоди з його життя. Час линув швидко. Чоловік розповів, що він психолог, робота з людьми йому подобається. Розповідав, як можна вийти зі здавалося б не простих ситуацій. Наприклад, якщо ти їдеш в метро, і до тебе звернеться випитий чоловік, з проханням поступитися місцем. Він наперед знає, що від вас чекати. Або ви встаєте, поступившись йому, або відмовляєтесь. І так, і так, чоловік кричатиме на весь вагон, що йому не вступили місце, і навпаки, що міг би сам запропонувати, а не чекати, поки попросять. В такому випадку треба реагувати по іншому. Сказати те, чого від вас не чекають. Наприклад, « яка ваша думка, сьогодні сонце світитиме весь день?». Щось приблизно так. Чоловік довго думатиме, що ви запитали, за цей час можна відійти від нього якомога далі.

Назад я їхав один, і весь час думав про цього чоловіка. Адже він насправді правий, ми завжди робимо те, що від нас очікують. І не задумуємось, що можна поступити інакше, щоб не виникали конфлікти. Вчора до мене в таксі сіла жіночка середніх років. Видно, що в неї негаразди. Сердита, говорить зверхньо. Я вирішив спробувати повестися по іншому, так, як вона не очікує. На її грубий тон, я сказав, що красива жінка завжди посміхається. А ви одна із них. Вам іде посмішка. Вона замовкла. Потім, коли виходила з таксі, подякувала за комплімент, і сказала, що їй приємно їхати з вихованим водієм.

Я весь день був у піднесеному настрої. Приємно не тільки тій жіночці, але і мені від її подяки. Від тих пір я міркую, що приємне сказати людині, яку везу до місця призначення. І мені вдається на всю зміну залишатися в доброму гуморі. Навіть колеги помітили зміни в мені на кращу сторону.

Оцініть статтю
Дюшес
Я працюю водієм таксі. У своїй роботі я багато бачив різних людей. Не дивуюся, коли людина викине таке, що не придумаєш.