Я щиро любив її, а Тоні від мене були потрібні лише дорогі подарунки

Минулої осені я сильно занедужав. Хвороба дала свої ускладнення і мене виявили пневмонію. Лікар одразу назначив курс лікування і положив у палату, сказав, що це необхідно. Прописав він мені також уколи антибіотиків, які були дуже болючі і неприємні. Хоча, було і дещо хороше: уколи мені робила приваблива молоденька медсестра. Я одразу звернув на неї увагу. Потім я їй признався, що вона мені дуже подобається і запросив на побачення. Тоня відразу погодилася і ми почали зустрічатися. З нею було так весело і добре проводити час.

Минуло три місяці. Тоня почала дорікати на свою роботу, казала, що вона сильно змучується. Я запропонував їй звільнитися, якщо робота втомлює і не приносить жодного задоволення, можна знайти якусь іншу. Я достатньо заробляв. У моєму офісі нам завжди своєчасно давали гроші. Тому я і вирішив: нехай Тоня спокійно шукає ту роботу, яка буде їй до душі.

Проживав я зі своєю мамою в двокімнатній квартирі. Тоня тіснилася маленькій однокімнатній квартирі разом зі своєю мамою і маленькою донечкою від першого шлюбу. Мені неодноразово приходилося бути їхнім гостем. З Сонею ми одразу знайшли спільну мову. Я купляв їй багато-багато іграшок, якими ми потім разом бавилися.

Прийшла зима. Тоня розповіла мені, що в неї дуже старе зимове взуття, зараз у неї немає грошей, тому вона не має змоги купити нове, то попросила, щоб я купив їй фірмове шкіряні ботфорти. Звісно, що я погодився. В середині січня у неї було день народження. Я подарував їй сертифікат у найкращий СПА-салон міста.

Час минав, а пошуки роботи Тоні не давали результатів. Моя мама отримала у спадок ще одну квартиру, однокімнатну. Це квартира пустовала. Тому я інколи брав від неї ключі.

В цій квартирі ми з Тонею проводили час наодинці. Пройшло більше, ніж півроку, як ми почали зустрічатися. Нарешті я наважився познайомити Тоню зі своєю мамою.

Тоня навідалася до нас у неділю. Мама спекла ягідний пиріг.

Ми сіли за стіл пити каву і ближче дізнаватися один про одного. Під час розмови мама запиталася, які у нас плани на майбутнє. І тут Тоня заявила таке, що в мене просто щелепа відвисла: вона сказала, що хоче вийти за мене заміж, але у нас немає свого житла. Тому моя мама повинна переїхати у крихітку квартиру, а нам віддати цю, двокімнатну. Моя мама було роздратована від такої наглості. Вона відразу повідомила, що це її квартира і переїжджати вона точно не буде. Вона хотіла запропонувати нам переїхати жити в однокімнатну, але тепер вона ще подумає над цим. Я був не приємно вражений словами Тоні.

Звісно, ми неодноразово міркували над нашим спільним майбутнім, над тим, де ми будемо жити.

Ми домовилися про те, що будемо або орендувати квартиру, або попросимо мою маму пожити в однокімнатній. Розмови про те, що мама переїде жити в однокімнатну, а ми будемо в двокімнатній, і в помині не було. Для мене залишається загадкою, чому Настя так вирішила? Це було дуже несподівано.

Ми так і не оселилися разом. Ми ходили на концерти, гуляли нічним містом, вечеряли у хороших ресторанах. Я часто приходив в гості до Тоні і її донечки.

Одного разу Тоня заявила мені, що в неї немає гарної і модної сумки, її вже така поношена і вийшла з трендів. Їй соромно перед подругами. До слова, та сумка, що хотіла Тоня, коштувала більше 400 доларів. Я сказав, що постараюся назбирати потрібну кількість грошей і купити їй сумочку. Але Тоня залишалася незадоволена таким поворотом подій. Вона почала вимагати, щоб я взяв кредит в банку і купив сумку якнайшвидше.

Я був категорично проти цього: я не люблю бути перед кимось у боргу і тим паче,брати кредити у банку, ще й на сумку. Так я і відповів Тоні. Ця відповідь дуже засмутила Тоню і вона образилася на мене.

Три дня опісля, я зателефонував Тоні і запросив її у кіно, а вона мені на це сказала:

—Вадиме, вибач, але нам потрібно розійтися. Ти дуже хороший і турботливий, але в тебе немає грошей. Мені потрібен багатий чоловік!

Ми розбіглися. У мене закрадалися думки, піти у банк, взяти кредит і купити ту сумку для Тоні. Але потім до мене дійшло, що Тоня мене ніколи не кохала, вона лише любила гроші і дорогі подарунки..

Як прикро, коли на твоєму життєвому шляху зустрічаються такі меркантильні дівчата.

Оцініть статтю
Дюшес
Я щиро любив її, а Тоні від мене були потрібні лише дорогі подарунки