Я сьогодні випадково став свідком непpиємн0ї ситуації. Бід0лашний хлопчина попав під роздачу чоловіка без найменшого виховання.

Я стояв на узбіччі дороги і чекав на дружину, яка була у сусідньому будинку на манікюрі. Сиджу я в своєму авто і в поле мого зору попадає наступна ситуація: молодий хлопець, дочекавшись відповідного світла на світлофорі чемно переходить через дорогу по пішохідному переході, аж раптом на величезній швидкості вилітає автомобіль із дорогими номерними знаками.

Хлопець, не помітивши його за своєю спиною, пройшов частину дороги, але цей мужлан подумав, що хлопчина спеціально вирішив завадити йому проїхати і починає на бідолашного кричати, опустивши вікно. Його слова були такими:

– Ти що зовсім осліп?! Не бачиш, що я їду?! Якого ти х** лізеш по середині дороги?!

Хлопець обертається та із кам’яним виразом обличчя опускає руку в барсетку і дістає пістолет чи то маленький револьвер та направляє його на цього хама. Тоді абсолютно врівноваженим та спокійним голосом промовляє:

– Якщо ти не правий – не вий***ся. Їдь куди їхав!

Після цих слів він опускає зброю та продовжує свій рух. Не встиг він зробити кілька кроків, як цей же чоловік опірився і вигукнув йому вслід:

– Ти, що, с * ка, думав, що я повірю, що він справжній ?!

Я просто був шокований до крайнього, навіть якщо чесно – це було щось набагато більше. Я не міг зібрати свої думки в єдине ціле та зрозуміти до кінця що ж це відбувається. Хлопець обертається, підходить до автомобіля та з усієї сили кулаком вдаряє цього мужлана в обличчя. Я навіть почув звук, який видала його щелепа від удару. Тоді цей відважний хлопчина, з таким же спокійним виразом на своєму обличчі, каже:

– Зате кулак мій і удар – справжні!

Посміхається і йде собі своєю дорогою далі.

Оцініть статтю
Дюшес
Я сьогодні випадково став свідком непpиємн0ї ситуації. Бід0лашний хлопчина попав під роздачу чоловіка без найменшого виховання.