Я випадково здала коханця сусідки її чоловіку!

Квартиру під нами нарешті купили. Ми швидко знайшли спільну мову з новою сусідкою. Молода жінка, років тридцяти. Вона самотужки робила ремонт. Вона застрягла на шпалерах. Довго клеїла. Я запропонувала допомогти.

Прийшла до сусідки. Двері відчинив чоловік. Я не встигла його роздивитися. Він втік на кухню. Робив там свою чоловічу роботу. Ми з сусідкою пішли клеїти шпалери. Витратили на одну кімнату чотири години. Перейшли до іншої. Весь цей час чоловік не виходив з кухні. На кухні шумів молоток, дриль і інші інструменти.

Я ходила допомагати сусідці чотири дні підряд. Чоловік мовчазний, не привітний. Ми ні разу не розмовляли. До суботи.

На вихідних мені відчинив двері знову чоловік. Він привітався. Мило посміхався. Говорив зі мною. Діалог почався з взаємного непорозуміння.

— Добрий день! Проходьте, проходьте! Це ви та сама рятівниця, яка врятувала мою дружину? — Гомонів чоловік.

— Ох, що ви… Я нічого особливого не роблю. Звичайна сусідська привітність. Як добре, що ми нарешті можемо поговорити.

— Так, так. Я багато про вас чув. Мріяв скоріше приїхати і познайомитися з вами!

— Ви вчора кудись їздили? — Тільки вчора сусідка була сама.

Сусід дивно на мене подивився.

— Ні. Я поїхав у відрядження на початку літа. Тільки сьогодні, пізно вночі приїхав.

Тепер я здивувалася. Я нічогісінько не розуміла. Сусідка застигла на порозі кімнати. Її очі розширилися, а лице стало блідим. Я гадки не мала, що з нею.

— Ось воно що! Тепер все ясно. То той чоловік був не ви? Напевно це найманий працівник! — Свята наївність. Тільки зараз я розумію, яку нісенітницю сказала. Наймані працівники не відчиняють двері. Вони тихенько виконують свою роботу.

— Який працівник? — Чоловік втратив дар мови на декілька секунд. Він швидко прийшов до тями. — Знаєте, напевно нам сьогодні варто провести час наодинці. Я давно не бачив свою дружину. Хочу поговорити з нею. В мене стільки питань накопилося. Давайте завтра в обід вип’ємо чаю і краще познайомимося?

Я кивнула. До мене нарешті дійшло, що я викрила коханця дружини. Швидка дівчина, нічого не скажеш. Вона заселилася два тижні тому і вже знайшла собі кавалера. А може вона його привезла з іншого міста?

Історія закінчилася грандіозним скандалом, який чула більша половина будинку. Я чула, як бився посуд. Схоже дівчина не хотіла здаватися просто так. На наступний день, сусід зайшов за мною в обід. Я думала не йти до них в гості, все ж таки вони вчора сварилися. Чай пили втрьох. Сусідка сиділа похмура. Вона мало говорила. Старалася не дивитися в очі чоловіку. Сусід навпаки був веселим. Він розповідав про плани на квартиру, поділився ідеями ремонту і постійно жартував.

Після цього випадку, стараюся тримати язика за зубами. Я не хочу ненароком видати подробиці чужого інтимного життя.

Оцініть статтю
Дюшес
Я випадково здала коханця сусідки її чоловіку!