Я вирішив допомогти молодій циганці й вона мені віддячила

Мене звати Антон і я втрапив в таку непросту ситуацію, що й годі уявити. Говорила мені мати, що я занадто добрий, але не думав, що це обернеться таким чином. Я помітив як жінка стояла біля зупинки й просить допомоги у прохожих. На вигляд вона не схожа на бідну циганку, бо була одягнена досить вдало, та ще й останню версію айфона в руках тримає.

Я вже після роботи був вільний і вирішив підійти і спитати, чи може їй потрібна моя допомога. Коли підійшов, то вона почала розповідати свою історію, що її чоловіка пошматували якісь бандити, у її домі відбулась сутичка й пальнула зброя. Від цієї жахливої історії голова обертом. Я привів її додому й нагодував. В мене взагалі крім кота більше нікого немає вдома.

Дуже не хотів залишати її в себе вдома, але вона була така розбита й налякана, що я не міг вигнати її на вулицю. Наступного ранку я порадив її піти до міліції, щоб вона написала заяву й розповіла про те, що там сталось. Але вона не схотіла!

Пішла додому, а наступного дня вона заявилась з батьком, який заявив, що я обезчестив її доньку і тепер мушу одружитись з нею! Я аж не зрозумів спочатку, що відбувається, а він все наполягав і наполягав. Силоміць вивіз мене з дому й привів до своєї оселі на заручини. Лише за тиждень я зміг втекти звідси й повідомити все в правоохоронні органи.

Оцініть статтю
Дюшес
Я вирішив допомогти молодій циганці й вона мені віддячила